Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának a torkánál/nyakáá...

Kutyának a torkánál/nyakáá teniszlabda méretû kemény csomó?

Figyelt kérdés

Ma hoztam a menhelyrôl egy 5 éves német juhászt, és nemrèg vettük èszre...

holnap reggel fél 10re jön az állatorvos, de addig megôrülök.

Egészségesnek tûnik, eszik, iszik, ugrál, játszik, ugat, ha megfogjuk neki a dagadanatot nem sír, nem is tûnik ùgy, mintha fájna neki.

Kicsit sovány, de menhelyi kutyánál nem csodálkoztam annyira ezen. Nem kórosan sovány, csak nincs jó húsban.

Mi lehet?:(


2018. máj. 19. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
10-es. A rendelőben sem fognak azonnal szövettant venni és műteni. A kijárós orvos épp olyan orvos, és a rendelőben is ugyanazt fogja mondani.
2018. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#10-es, a kijaros orvos nagyon jo olyanoknak, akiknek jelenleg epp nincs autojuk, es videken laknak. Egy 40-50 kilos szinte idegen kutyaval nem mertem busszal elindulni (nem ertem volna elobb ugysem oda, mint ahogy az orvos kiert) 2 atszallassal, taxi meg nem fog egy akkora kutyat bevinni, foleg, hogy a kedves ismerosom autojat is ossze szorozte (hosszu szoru) meg nyalazta, ameddig hazahoztuk a menhelyrol. Ha gond lett volna, az orvos beszallitotta volna a rendelobe. Tehat vannak korulmenyek, amikor igen is a kimenos orvosra hatalmas szukseg van! Ugyhogy jobb, ha nem szunik meg.
2018. máj. 21. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!