Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet az 5 hónapos...

Baja lehet az 5 hónapos kutyámnak (francia buldog), ha az 5 éves kereszthúgom adott neki a Merci márkájú étcsokiból kb. egy kockanegyednyit?

Figyelt kérdés
Oké, hogy ez az adag nagyon kicsi, de azt tekintve, hogy feltehetőleg minimum 60%-os étcsoki, és a francia buldogoknak eleve rossz az emésztése, félek, hogy baj lesz. Tényleg kb. csak egy kockának a negyedét kaphatta, de féltem. Nagyjából ez egy órája történt, de nem látok még változást, vagy tüneteket.

2018. máj. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz
2018. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja ekkora mennyiségtől.
2018. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
2-3 kockától is csak fosna egyet, azt jólvan. :D
2018. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
ennek a fajtának mitől nem lesz baja? amúgy ha egy normál kutya kap egy két falatot nem fog belehalni az a gáz ha megtalálja a dugi milkás oreot és abból benyom egy raklappal.
2018. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ennyitől nem , de többől meghalhat
2018. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
viszont el kéne kerülni hogy a kislány etesse mindenfélével :(
2018. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz baja a magas kakaótartalmútól meg főleg nem a pancs csokiktól én is tartanék. Vannak kifejezetten kutyák számára kifejlesztet csokik amik nem vagy nagyon kis mennyiségben tartalmaznak cukrot pl az étcsoki kis mennyiségben szerintem rendben van havi 1x pl.(az enyém kutyacsokit kap heti 1x )
2018. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Hetes válaszoló tiszta baromságot ír. A cukorral nincsen semmi baj, a kakaótól halhatnak meg a kutyák, és nem, egyáltalán nincs rendben csokiztatni a kutyát, étcsokival meg eszedbe ne jusson, az a leghalálosabb! Kakaó, ember kakaó. Arról szól a kérdés, nem a cukorról.
2018. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Az én kutyám ilyet kap hetente 1 darabot a vasárnapi ebéd után. Bevizsgált kifejezetten kutyák számára készített csokoládé nem emberi fogyasztásra szánt és tartalmaz kakaót is.

2018. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Ez a másik nagy kedvenc.

2018. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!