Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészségesebb a boston terrier...

Egészségesebb a boston terrier, mint a francia bulldog?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a francia bulldogokba, de nem szeretnék egy tenyésztőtől is beteges kutyát, akivel nem lehet egy hosszút sétállni, mert nem kap levegőt.

2018. máj. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát a fejük ugyanolyan. A hosszabb lábak előnyösebbek a boston terriernek. Szóval amiatt lehet egészségesebb. Mopszból ismerek túrakutyákat is, ők is hosszabb lábúak. Nem szabad elhízlalni őket és rendszeresen mozogni kell velük.
2018. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb mindegyik beteges lesz. A nehézlégzés ezeknél a kutyáknál lassan már fajtajelleg...
2018. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a boston ajanlom. Nyomott orrú ő is tehát 10km-eket ne akarj futni vele, de amúgy egy nagyon elénk, virgonc fajta. A testalkatuk is sokkal kevésbé zömök mint a franciabulldognak, sokkal szabadabban tudnak mozogni. Ismerünk futttatóból több mopszot,franciat,bostont és a bostonok még a legkevesbé gázosak egészségügyileg. A franciak közül az összes beteg. Ételallergia,pollenallergia, mindenféle gombás bőrbetegség,ekcéma,szemproblémák, most a melegben fuldoklik mind. Én bizzosan nem vallanám be.
2018. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha hosszú sétákat szeretnél, én is a boston terriert ajánlom, pedig a francia bulldog az egyik kedvenc kutyám, de hát ők nem erre valók. És betegesebb is, de az nem azt jelenti, hogy folyton rohangálni kell az állatorvoshoz vele, csak hogy fogékonyabb bizonyos betegségekre, amik így megrövidíthetik az életét.
2018. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!