Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelezhetik a gazdát altatásr...

Kötelezhetik a gazdát altatásra ha több embert is megharapott és közös feljelentést teszünk?

Figyelt kérdés

Nem komoly harapások de ki sem lehet menni már az udvarra.A férfiak belerúgnak és annyi, de a gyerekek, nők kb futnak a kapuig, garázsig. 6 lakásos társasházban élünk és egy kis bokacirkáló tartja rettegésben a házat. A gazdával nem lehet beszélni, volt már,hogy ránk hívta a rendőrséget mert kiengedtük az utcára a kutyát.

Holnap emiatt szabadnapot vettem ki. Merre induljak?

Több lakó már mérgezésen gondolkodik,de nem akarom, hogy szenvedjen.



2018. máj. 29. 20:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát a jegyző leszarja. Vittünk be videót is, de lepattintott.Tettünk írásos panaszt, majd talán csinálnak valamit. Kaptunk olyan tanácsot is, hogy ha valaki kiengedi az utcára ráhivni a sintért.
2018. máj. 31. 14:29
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kiengedni, mert ha elviszi a sintér, akkor a gazda visszakapja ha tudja igazolni, hogy az övé. Asszem a Futrinkások foglalkoznak a tacskókkal is, kerj tőlük segítséget!
2018. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem tacskó. De úgy tudom fizetni kell érte, hogy kihozza. Ha hetente 3x kell neki 5-10 ezret fizetni akkor csak megköti végre.
2018. máj. 31. 15:25
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem tudom miért ragadt meg nálam a tacskó... fizetni kell persze, de mindenkinek jobb lenne ha a gazda lemondana a kutyáról és elvihetné egy szervezet akik normalis helyet keresnek neki.
2018. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Lemondani nem fog az biztos.
2018. máj. 31. 15:40
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Felnott emberektol meg felnott "ferfiaktol" erre futja, hogy felrugni meg megmergezni egy kutyat? Normalisak vagytok?? Es ha a te gyerekedet rugna fel valaki, mert vinnyog az udvaron? Ennyien nem tudtok megoldast talalni? Meg felrugni fel tudjatok a kutyat, de hagyjatok hogy a jegyzo lepattintson? Meg neked mi erdeked, hogy elaltassak?? Megorultel?? Altassak el a gyerekedet, azt!

En messze vagyok a 60-tol, de a 60 eves tenyleg nem oregasszony, ugyhogy kerdezo eroltess magadra egy kis tiszteletet!

2018. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ez a sintéres jó :D

Nem voltam itt mikor elvitték a kutyát, de 2 napig nyugi volt. 2 nap alatt találta meg. 10ezerert hozhatta ki :D

2018. jún. 14. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!