Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutya miért nyüszög...

6 hetes kiskutya miért nyüszög folyamatosan, miért nem kakil?

Figyelt kérdés

Tegnap köztük el a hat hetes kölyköt (igen, tisztában vagyok vele hogy ez rettentően korai, 7 hetesként lett hirdetve és a hirdetéstől számítva eltelt kb egy hét, tehát egy 8 hetes kiskutyára számítottunk, de át lettünk verve)

Szóval amikor játszunk, akkor nincs semmi baja, de egy idő után nem érdekli semmilyen játék csak le akar feküdni, körbejárja a szobát és nyüszít. Ez csak azért van mert hiányzik neki a tesója és az anyukája?

Nemrég kapott enni, de azóta se pisi se kaki nem volt. Hallottam hogy mordult egyet a hasa, tehát gondolom hogy kell neki kakilni, járkált is fel alá, úgyhogy kivittem de kint csak nyüszített folyamatosan úgyhogy inkább behoztam. Bent is járkált, nyüszített és most alszik.

Nagyon félek, aggódom hogy miért nem kakilt éves után.

Tegnap este kakilt egyet, hajnalban is és reggel is. Az állaga mindegyiknek normális volt, nem volt véres sem.

Valami ötlet, tanács?


2018. máj. 30. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát jó sokat fizettél egy állatkínzónak. Gratulálok! Így sokkal jobb!
2018. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!