Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bolha allergia, és...

Donne kérdése:

Kutya bolha allergia, és egyéb tünetek kezelésére a frontline, vagy adventix termékek jobbak? Hatékony bolha-szúnyog-kullancs elleni szerek?

Figyelt kérdés
Előző kutyánknál is volt bolha allergia, ezért tudom, hogy neki a frontline cseppektől elmúlt.Mostani kutyánknál is frontlinet használtam, de kivörösödött a bőre, korpásodott, és kapdosott a kezem után, mintha rögtön marta volna a bőrét-...most néztem , hogy több fajta frontline is létezik, igazából mást lehet jobb lenne használni, kipróbálni..Forestobol csak a nyakörv létezik?
2018. máj. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van bolha allergia, a Foresto nyakörvtől még az ekcémás tünetei is elmúltak, nem vakarózik már, a bolha allergia pedig meg sem jelent azóta. Mi eddig ezzel tudtuk a leghatékonyabban elüldözni őket. Nem tudom van-e belőle csepp vagy más :/
2018. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi tablettát adunk nexgard spektrát illetve ezt egészítjük ki scalibor nyakörvvel(egyetlen ami szúnyogok ellen is ér valamit). Mi rengeteget vagyunk erdőben, ezért ez az elővigyázatosság. Eddig tökéletesen bevált.
2018. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy mentett kutyám, aki kb. 6 hetesen került hozzám. Ő tele volt bolhákkal, és bolhaekcémás volt. Ezeket a cseppeket a kora miatt még nem lehetett használni rajta, így az állatorvos ajánlott egy Fypryst nevű spray-t. Nálunk nagyon bevált, gyönyörűen helyrehozta a kutya bőrét, szőrét, szóval bátran merem ajánlani.
2018. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szerettem volna linkelni is, csak véletlenül elküldtem hamarabb. Szóval ez lenne a spray:

[link]

2018. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az advantixot használom, nálunk is allergiás, de a doki mondta hogy nyakörvet is nyugodtan lehet használni.
2018. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!