Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hipós vizet ivott a kutyàm,...

Hipós vizet ivott a kutyàm, menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
:(
2018. máj. 30. 23:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
KinthagYtam a vödröt veletlen. Kb 20 liter viz es 2 kupak hipo. Talan 2 decit ivott
2018. máj. 30. 23:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy ez kis dózisban is káros lehet. Én vinném mintsem hogy megpusztuljon. :(
2018. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Gyorsan tejet itatni vele, és egyből kórház!
2018. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem dehogy, nyugodtan várd meg, ahogy kipusztul.


Milyen emberek vannak...

2018. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Utolsó! A hypó lúgos, a tej lúgos, semmi jót nem fog tenni. Tejet savas dolgokra lehet inni maximum.
2018. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Utolsó elötti, tehát harmadik*
2018. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Milyenek? Most akkor legyen rámfogva hogy felelőtlen vagyok


Felkeltettem anyàt, úton vannak a kórházba de nekem itthon kellett maradnom

Köszönöm!

2018. máj. 31. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer hasonlóan beleivott a felmosóvízbe a kutyám. Nagyon nem ízlett neki, és még röhögtünk is jót, mert hirtelen elmúlt a szájszaga.


Pár hétre rá elkezdett furcsán viselkedni. Minden vizet megivott, ami előtte volt, a végén már a fürdőszobába is bejött, hogy lenyalogassa a kád széléről, ha valaki zuhanyzott. Aztán pár nappal később egyszerűen összeomlott a szervezete és meghalt. A boncolásnál derült ki, hogy gyakorlatilag cafatokban volt a gyomra.


Igaz, az orvos szerint ezt hasnyálmirigy-daganat okozta. Én viszont azóta sem tudom eldönteni, azért mondta-e, mert az is ilyet okoz, vagy a hipós víz tette.

2018. máj. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül a kérdés, hogy vidd-e orvoshoz, akkor vidd el. Ha elviszed feleslegesen nem vesztesz semmit. Ha nem viszed el, de kellett volna, akkor viszont lehet nagy baj.
2018. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb - ha nem tudod elvinni a kutyát - hívd fel a dokit.

Persze százszor jobb, ha látja is a kutyát, és meg tudja normálisan vizsgálni, de látatlanban is meg tudja mondani, hogy mennyire kell sürgősen kezelni az ügyet.

2018. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!