Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mivel "kényeztetitek" a...

Ti mivel "kényeztetitek" a kutyáitokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztosan nálatok is mindent megkap a kutyátok.Mit vesztek,adtok,csináltok nekik,ami plusznak számít? :) (játékok,jutalomfalatok,bármi)

Csak kíváncsiság :)

Szép napot!


2018. jún. 4. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém imádja a sajtot, azzal szoktam néha meglepni :D


De abszolút az a kedvence, amikor leülök a földre, az ölembe húzom (roti-németjuhász mix) és jóóól megdögönyözöm :)


Látni kéne az arcát, azt imádja a legjobban, rendesen vigyorog közben :)

2018. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minnél több séta/kirándulás. Persze szert enni is és a simit is de akkor érzi magát a legjobban ha a szabadban van.
2018. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátára fektetem és megcsikizem, azt nagyon bírja :))
2018. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Macskával.
2018. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Első sorban egészségesen etetjük. 100%os szárított husit kap jutalomfalatnak. Sokat játszunk vele, sokat sétálunk, és szinte minden hétvégén kirándulunk. Pancsolhat, ha kedve van, és szívesen hordja ki a játékot a vízből. Emellett ápoljuk a tappancsát, mert a melegben kiszárad a betontól. Ágyunkban alhat, de van fekhelye is. Nyáron rendszeresen vizezem, hogy jól érezze magát. Sokat játszunk, labdázunk, futtatózunk. Minden megvan engedve neki, de tudja hol a határ, mert tanítva is van bőven. Imád kutyás társaságban lógni a haverokkal :) szeret mindenféle gyümölcsöt, amit lehet adni neki, így ezzel is vitaminhoz juttatjuk. Szereti a sajtot is azt is kap időnként. Rendszeres orvosi ellenőrzésre járunk, mert az a tuti, még ha egészséges is :)

Az életem értelme <3 nálunk nem csak egy kutya, hanem családtag :)

Nincs csilivili luxus cuccai, de mindenből minőségit kap. Télre van egy ruhácskája, hogy ne fázzon meg.

Amúgy játszani nagyon szeret, így, ha olyan helyen járok mindig hozok egy új játékot neki. Tele van a játékos doboza, már púposan van, de mindig mást hoz játszani :)

2018. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az úszás a nagy kedvenc. Sajnos a közeli (4km) folyóból ki vannak tilva a kutyák, másik meg nincs olyan, amit gyalog elérhetnék vele, ezért nyaranta reggel 6-kor kelünk, 7-re odaérünk, van egy hely, ahol takarnak a bokrok, ott sunyiban megúsztatom, olyankor még senki nincs ott rajtunk kívül... aztán haza, nagy boldogan. Már harmadik éve megy ez így, nincs szívem elvenni tőle az úszást, meg így a nagy séta is megvan még a tűző napsütés előtt. Kockáztatok ezzel egy csúnya pénzbüntetést, de egyelőre még mindig “megúsztuk”. Majd ha rámszakad a lottó, akkor csináltatok saját medencét, addig marad ez a megoldás. :)
2018. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pénzen megvehető dologgal :)

Mindene a mozgás,így félredobtam a lustaságom mióta megvan és akár hétköznap is 3-4 orát kint vagyok vele,hetvégén pedig túrázni megyünk. Az a boldog fej,amit egy 30km-es túra után magára ölt mindent visz.

2018. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úszás és labda. Most vettünk egy vizen úszó játékot neki, bedobjuk neki a vízbe ő örömmel kihozza és már fut is vissza a következő dobásért. Egyszerűen imádja. Jó helyekre járunk vele, sokat van velünk, és ezt szereti.
2018. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!