Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatápról vélemény?

Fajtatápról vélemény?

Figyelt kérdés
Royal Canin-ról vagy Eukanuba-ról van valakinek tapasztalata német juhászkutya táp kapcsán?

2018. jún. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Csak reklámfogás. Ha logikusan belegondolsz, egy németjuhásznak mitől kéne mást kapnia, mint egy hasonló kaliberű fajtának?

Az összetevőket kell nézni, nem a "borítót".

2018. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Parasztvakítás, pénzlehúzással! Magas a fehérje érték bennük, és maximum a hozzáadott glükozamin és kondroitin szintnek van benne egy kis plusz értéke. De annyi úgy sincs belőle egy tápban, hogy ne keljen utána pótolni főleg egy Német Juhásznál.

Semmi értelme nincsen. Amúgy meg az Eukanuba és Royal Canin beltartalmához képest nagyon drága tápok! Az Eukanuba egy picivel jobb mint az RC de én egyikért sem adnék pénzt.

Ebben az árban ezerszer jobb tápokat is találsz.

Ne legyen benne kukorica, és minél kevesebb gabonát tartalmazzon. Ne legyen benne szója. Vagy friss húst vagy dehidratált, vagy szárított húst vagy húslisztet tartalmazzon az összetevőknél első helyen. A legjobb ha szárított hús van benne friss hússal együtt. Rizs, krumpli, édesburgonya, borsó, vagy bab vagy más zöldség/gyümölcs legyen benne inkább.

2018. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eukanuba fajtatápot etetek bár nem németjuhászt de én meg vagyok vele elégedve. Hallok róla negatívat, pozítivat egyaránt, kiprobáltam, tetszet. Jó a kutya súlya, egészsége, széklete, szép a szőre. Lehet másnak drága és biztos igaz az is hogy ilyen árban más jó táp is kapható de ezt meg mindenki saját dolga pénztárca és vélemény függvényébe.
2018. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy aki megteheti, hogy vesz 1000 ft/kg áron kutyakaját, miért olyat vesz, ami tele van kokuricával, búzával, árpával és liszttel, a hússal meg úgy spórolnak a gyártók ahogy tudnak.

Mikor ugyanennyiért kapni már Lukullust is mondjuk, ami kukorica, búza, árpa mentes, viszonylag sok RENDES hús van benne és még hidegen sajtolt is.

300 ftal drágábban meg már Brit Caret, Carnilovet lehet venni, de hát kinek a pap, kinek a papné, szokták mondani ;)

2018. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!