Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a Balaton környékén olyan...

Van a Balaton környékén olyan kempinghely aminek a közelében kutyás strand is van?

Figyelt kérdés

Idén a Balatonra mennénk nyaralni, szeretünk sátrazni ezért kemping helyet keresünk, ahol nyugodtan, legálisan tölthetünk egy hetet (nem feltétlen ingyen) és mivel a kutyánk is jön, jó lenne ha a környéken lenne kutyás rész is (ilyen 5-10km belefér). Tudtok ilyen helyet? (sajna nem Magyarországon élek és még soha nem voltam a Balatonnál, így nem igazán van ötletem merre induljak, elég rugalmasak vagyunk a családommal, nem áll messze tőlünk az improvizáció, viszont jó lenne azért tudni hogy s mint van ez arrafelé)


+1 kérdés, mennyire gyakori a kutyás strandoknál a neveletlen, gazda nélkül garázdálkodó kutya, aki mindenkihez oda rohan?



2018. jún. 9. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Fonyodon kutyas srand van. Ott nezz kempinget, van egy par.
2018. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) jól néz ki.
2018. jún. 9. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is meg tudom erősíteni, hogy Fonyódon van kutyás strand. Akkor is, ha lepontoztok érte...
2018. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Hát persze, hogy vaun!
2018. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Balatonföldváron is van egy. Ez a kettő van: fonyód és földvár.


Jó mindkettő, tudom ajánlani. De sok a leszrom gazda, a mi kutyánkat rendszeresen eltapossák, megkergetik és a gazdák meg szarnak rá.

2018. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!