Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így kell reagálni a...

Tényleg így kell reagálni a gyógyszerésznek?

Figyelt kérdés
A kutyusom folyamatosan gyógyszert szed. Az lett a szokás, hogy mivel igen ritka gyógyszerről van szó (astonin), így felírja recepre az állatorvos (náluk általában nincs), és mi meg kiváltjuk rendes patikában. A legutóbbi kiváltás elég érdekesen sikerült. A hölgy, akinek odanyújtottam a receptet kb elküldött vissza anyámba, hogy miért itt váltom ki, miért nem az állatpatikába. Elmondtam neki, hogy jó ideje itt váltom ki, közelebb van, és mert csak. De, hát ez nem így megy. Szépen kértem, hogy adja ide a kutyám gyógyszerét, mert nem akarok elmenni máshova, és a kedves kollegái szó nélkül kiadták eddig! Elvonult a nő először egy kollégájához hogy ő nem adja ki. Majd a főnöke lehetett a másik ember, akivel utána beszélt, utána hirtelen előkerült a gyógyszerünk. Nagy duzzogva halál bunkón odaadta. Mielőtt fizettem volna bunkó módon ellenőriztem a lejárati dátumot, és ki is vettem a dobozból, hogy az van e benne. Állatorvosom mondta, hogy nem kötelességem állatpatikában kiváltani, rendes gyógyszertárban is megkapom a receptre.
2018. jún. 12. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Utolsó: az a baj, hogy ez egy nagy gyógyszertár (aki ismeri tudja milyen van az alleeban) szóval ott sorszámot húzol, és a tábla alapján tudsz odamenni ahova hívnak szám alapján (mint a nagyobb postákon).

Legközelebb tuti kihivatom a főnökét, ha szórakozik, mert nem játék a gyógyszer.

9es: ezen jót nevettem :D

2018. jún. 13. 12:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is már sokszor váltottam ki humán gyógyszert patikában kutyának, macskának, amit természetesen állatorvos írt fel. Állatnak ha állatorvosi recepted van, nincs rá támogatás, teljes árat kell fizetni.

Én évekig cukorbeteg kutyámat humán inzulinnal kezeltem, szó nélkül kiadták patikában, a 2 féle inzulin 34 ezerbe került így,amúgy talán ingyen van vagy 1-2 ezer embereknek.

Ha megint ez a nő lesz ott, mondd meg, másik patikust kérsz, mert vele nem voltál megelégedve!És várjál, míg más oda nem megy.Vagy menj másik patikába. Vagy beszélj a főnökkel.

2018. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!