Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szobatiszta?

Miért nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy van olyan kutya amelyik soha nem lesz szobatiszta? Van egy 6 hónapos Amerikai Staffordshire terrierem és nem hajlandó a szobatisztaságra. Mindent elküvettem már de pont ugyan ugy bent végzi a dolgát mint mikor elhoztuk 2 hónaposan,pisi kaki mind bent. Kertes ház naponta kb 20x ki engedjül,sétálunk vele naponta de nem használ.Nem mutatja egyáltalán annak a jelét,hogy változzon arra viszont gondosan ügyel,hogy ne lássuk ha bent végzi a dolgát. Lehet szervi baja ? Vagy mitől van ez? Köszönöm előre is.
2018. jún. 13. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan kutya. El kellene vinni sétálni - nem csak a kertben kiengedni - és addig kint lenni vele amíg nincs produktum. Akár órákig! Ha sikerült, nagy dicséret, örömujjongás, jutalomfalat a kutyának, és rá fog jönni, kint végezni a dolgát jó dolog. Utána a kertben is jutalmazni, ha kint végzi a dolgát.
2018. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel. Én annó egy héten keresztűl kint ültem vele este fél12-ig a kertben, hogy ott elvégezze a dolgát és éjszaka ne pisiljen be.

Másik kutyám 2 evesen került hozzánk, nem volt szobatiszta de 1 hét alatt kiszoktattuk.

2018. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!