Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a legpörgősebb kutyák?

Mik a legpörgősebb kutyák?

Figyelt kérdés
Nem egészen erre gondoltam a kérdésben, csak túl hosszú lett volna. Most kifejtem. Tehát a legkevésbé lomha mozgású kutyákra vagyok kíváncsi. Mert mondjuk egy Agár igazi sprinter, de a nagy termete miatt kicsit lomhább a mozgása, mint mondjuk egy Csivaváé, tehát a kettő közül a Csivi lenne a "győztes", mert apró, ezért ugye kicsit pörgősebb.
2018. jún. 16. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kistestű terrierek, pl a foxi, jack russel, vadászterrier.
2018. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor gondolom a whippet-ekről még nem hallottál. :D

Kis termetű agarak.

2018. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A vizslák is ilyenek
2018. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jack Russel rerrier?

Agilityre is járhatsz vele és hétköznapokban is órákon át jöhet a mozgás, a játék, labda, frizbi és egyebek minden mennyiségben!


Egy hiperaktív energiabomba, olyannyira, hogy nem is való "elsőkutyás"gazdinak, mert megbosszulhatja magát, ha nem tudják eléggé lefárasztani, nap-mint nap.


Szerencsésebb választás szerintem a mudi, mert a fenti jellemzők mellett sokkal alkalmazkodóképesebb, ha néha-néha a gazdinak kevesebb ideje, vagy energiája marad a "lefárasztásra".

2018. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom, te pedig nem olvastad el a kérdést. A Whippet ugyanúgy Agár, ugyanúgy hosszúak a lábai a termetéhez képest, a teste hosszú, vékony, kicsit sem kompakt, mint pl a Jack Russel, aki úgy néz ki, hogy nekem való.
2018. jún. 16. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

"Mert mondjuk egy Agár igazi sprinter, de a nagy termete miatt kicsit lomhább a mozgása"


Elolvastam a kérdést. Nem írtad, hogy az agárszerű kutyák azért vannak kilőve, mert hosszúak a lábaik. Azt írtad, hogy a nagy termete miatt "lomhább". Egy kicsi agár (whippet) sokkal gyorsabb, pörgősebb mint egy csivava, ez nem kérdés.

2018. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem írtam, mert azt hittem, hogy teljesen egyértelmű lesz. Egy hosszúlábú kutyának minden esetben lomhább a mozgása.

"Egy kicsi agár (whippet) sokkal gyorsabb, pörgősebb mint egy csivava, ez nem kérdés."

Akkor most gyorsabb, vagy pörgősebb? GYORSABB! Én mit kérdeztem? A PÖRGŐSEBBIKET! Ami a Csivava.

2018. jún. 17. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima szőrű foxim van, igazi energiabomba, brutális sprinteket fut. Eddig egyetlen egy kutya volt, aki lefutotta, az egy whippet volt. Nem is jött ki vele :D
2018. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!