Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sovány a kutyám?

Miért sovány a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy Akita labrador 1 éves keverék kan kutyám. Naponta 3-szor kap enni pedigree Vital felnőtt száraz tápot + konzervet kap vegyesen (meg persze jutalom falatokat is), de mégis sovány látszik a bordája! Étvágya van elég rendesen! Mit tegyek hogy felszedjen pár kilót?

2018. jún. 17. 22:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Igazából itt egy embernek van szemellenzője, és az te vagy. A pedigree pedig tudod mitől ugyanolyan drága a 4%-os hústartalmával mint a brit premium 40%? Pontosan a reklám és a marketing miatt. A britnél megfizeted a minőséget és a magas hústartalmat, a pedigreenél pedig azt hogy agyba főbe reklámozzák. De persze nyilván a kutya a reklámtól lesz megfelelően táplálva....
2018. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én amondó vagyok, hogy felesleges vitáznunk ezen, inkább várjuk meg a kérdezőt, meglátjuk mi lesz. Ha a Brit Premiumtól is sovány marad a kutyája, akkor az igazolja amit írok, ha mégsem, akkor cáfolja...
2018. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Beszéltem egy állatorvosal és említettem neki ezt a pedigrees dolgot és teljes mértékben igazad van! A kutyám azért fogyott inkább mert allergiás az egyik összetevőjére, és speciális tanábot kell neki adni!
2018. jún. 20. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!