Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyáról?

Mit gondoltok erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen fajtákból összeállított keverék lehet? Kb 2 és fél éves,szuka kutya.Amúgy ő az én kutyusom,de nem tudni,mikből áll=) Tehát várom a ötleteket!!!


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jún. 16. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez egy keverék.

Ha hasonló felépítésű, megjelenésű kutyát szeretnél, akkor Beauceron-t ajanlok.

2010. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Többgenerációs keverék, ettől függetlenül nagyon szép, arányos, jól sikerült :). Örülök, hogy szereted.

Németjuhász, roti, labrador (bár lehet, hogy ezt csak a jól tápláltsága miatt nézem bele :)), és szerintem talán valahol messziről lehet benne egy kis staff is. Ezen a képen olyan kis tömött fejformája van, hasonlít egy picit egy staffra.

[link]


Ha menhelyes lenne, tuti, hogy beauceron keveréknek raknák fel. Jól hangzó fajta név, több esélye van, hogy megnézik az emberek. Bár hogy a valóságban mennyi köze van hozzá, azt nem lehet tudni :).

[link]

2010. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat=) Mint látom,a rottweiler sokaknak felmerült=) Az utolsó válaszolónak is köszi,amit linkeltél kutyát,az nagyon hasonlít szerintem,főleg a farka meg a szőrzete.de hát az igaz,hogy ki tudja milyen generációs keverék ő...mindenesetre szerintem is jól sikerült=) Azért még írhattok...
2010. jún. 17. 14:18
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyit akartam,hogy a labradorra is fejileg nagyon hasonlít,főleg amikor morcossan néz:)
2010. jún. 17. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!