Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy örökbe...

Mi kell ahhoz, hogy örökbe fogadjak egy kutyát egy menhelyről? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 22:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jaj istenem, de kis aranyos!
2010. jún. 16. 23:14
 12/21 anonim ***** válasza:
ha teviszed el akkor vigyél porázt neki meg egy kis juti falat sem árt, amugy kell igazolvány és lakcimkárta,irtok egy szerződést, atá viheted mi legalább is igy csináltuk. Addi kell adomáyt vagy pár ezer ft ot.
2010. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2010. jún. 16. 23:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha elhoztad rakd fel a képét! Szívesen megnézném!
2010. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
mindenképp! :)
2010. jún. 17. 00:20
 16/21 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kértek semmit, még a nevem sem kérdezték meg, azt sem volt e már kutyám, semmit. Mondtam az embernek, hogy ez a kutya tetszik, de még beszélni kell a párommal, erre azt mondta ha vinni akarod akkor most vidd! Hát vittem... 7 napig volt velem, utána sajnos elpusztult. Parvo vitte el:(
2010. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nekem már van két kutyám, így meg fogják engedni?
2010. jún. 17. 10:36
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a kiválasztott kutyád jól kijön a kutyákkal akkor igen meg fogják engedni:) de ha agresszíven lép fel velük szembe akkor sajnos nem:( akkor másikat kell választanod a kuytus érdekében is. Szorítok, hogy magadhoz tudd venni:) Biztos jó gazdi leszel!:) Grat és majd meséld, hogy mi volt, hogy ment és majd egy képet is mutiii pls:)
2010. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Minden menhelyen más. Hívd fel az adott menhelyet és kérdezd meg.

Személyi, lakcím kártya.

Örökbe fogadási szerződés.

Ivartalanítási kötelezettség.

Adomány, ami lehet, kaja, vagy pénz (0-20e Ft-ig. Van olyan menhely, ahol egy ivartalanított szukért 15e Ft adományt kérnek!).

Chip regisztráció kötelezettség.

Póráz, nyakörv.

Kikérdeznek, mik a körülmények, feltételek.

El kell vinned a 2 kutyát, hogy meggyőződjenek róla, kijönnek-e egymással, vagy legalább kérnek, hogy vidd el őket.

Ők viszik neked házhoz a kutyát.

Ellenőrzési lehetőség.


Ezeknek a feltételeknek bármely kombinációja lehet. Nincs egységes örökbe adási rendszer Magyarországon.

2010. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Elég nagy szemétség, hogy adományt kérnek. Adományt nem kérni szoktak... különben elég nagy segítség az, hogy elhozod a kutyát.
2010. jún. 17. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!