Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacskó kutyám. Nagyon...

Van egy tacskó kutyám. Nagyon szépen jön láb mellett, de nem néz rám közben. Ezt, hogy lehetne megtanítani neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 00:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
szegénynek beállna a nyaka ha folyton fel kéne néznie, tacskó, alacsonyan van és még ferdén nézzen is föl...
2010. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

Szerencsétlen tacsi már miért kéne neki állandóan felfele álló fejjel közlekednie?Még kényelmetlen is lenne neki!Nekem is volt tacskóm és amikor megálltunk akkor nézett csak rám vagy amikor pisszentettem neki egyet!

Most német juhász kutyám van aki sokszor rám néz séta közben nem várom el tőle hogy állandóan engem bámuljon mint egy félistent....

2010. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A séta nem azonos a lábnál követéssel. Sétánál laza a helyzet, és nézelődhet, persze, gondolom a kérdező se azt szeretné, ha séta közben őt bámulná szaglászás helyett. De mikor tanítod a kutyát nagyon fontos a szemkontaktus, akkor is mikor lábhoz hívod, illetve így tudod fejbiccentésekkel irányítani, meg kézjelekkel, ha néz. Az alapállásnál az van, hogy a kutya ül a bal lábad mellett, és néz a szemedbe, várja, hogy mi lesz a feladat. Munkánál kell a szemkontaktus.
2010. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!