Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb egy 12éves lánynak...

Melyik jobb egy 12éves lánynak, a golden retriever, border collie vagy beagle?

Figyelt kérdés
Nagy udvarunk van ott ellene,és naponta vinném sétálni.Elég szabadidőm is lenne hozzá.
2010. jún. 17. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
A border nem makacs. Csak annyira sok foglalkozást igényel, amivel valószínűleg egy 12 éves gyerek nem bír el.
2010. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Egy 12 éves gyereknek akkor kell kutya, ha a szülők is vállalják a vele járó feladatokat. Ilyen korban még gyorsan érdekességét veszti egy kutya. Ha nem úgy működik, ahogy látta másoknál, ha a baráti társaság érdekesebb programokat ígér, stb.

Amúgy sosem értettem, miért másoktól kell ajánlást kérni, milyen fajtájú kutyám legyen? Igazán kutyát választani akkor lehet, ha kutyákat látva mindig vissza térek egy adott fajtához, és úgy érzem, igen---ilyen kell nekem is.

2010. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

1.Nem merül feledésbe egy háziállat(lehet nálad így volt,vagy neked nemvolt állatod és ezért mondasz ilyet)Nekem van már eleve állatom és normálisan gondozom,nem hanyagolom el.

2.Ha esetleg én nem érek rá akkor a szüleimet is megkérhetem mondjuk hogy vigyék el sétálni a kutyát.

3.Azért kérem ki mások véleményét hogy ők szerint melyik fajtát válasszam.

Amúgy azt kérdeztem melyik kutyafajtát válasszam nem azt hogy ki ellenzi.

2010. jún. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!