Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak párom kutyájával?

Mit csináljak párom kutyájával?

Figyelt kérdés
Szana szét harap. Nem tudok tőle tenni 2 lépést sem. Folyton be kell zárnom ha egyedül vagyok vele. Már nincs egy nadrágom amit nem lyukasztott volna ki. Hiába szólok rá határozottan, szépen, csúnyán, nem segít semmit. Morotva jön neki a lábamnak. De senkivel nem csinálja csak velem. Kezdem megutálni. Mit csináljak?

2018. jún. 26. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a párodnak hogy nevelje meg. Mennyit van vele naponta foglalkozva, sétáltatva víve? Milyen fajta?
2018. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mantis religiosa ***** válasza:
28%
Keress egy nagyobb műanyag tálat, aztán a következő támadáskor öntsd nyakon, egy jó nagy adag hideg vízzel.
2018. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a videót ajánlom áttanulmányozni :)


[link]

2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Én is a hidegvízre szavazók csak én spriccflaskából. Plusz pórázt rá és ha támad rántsd el.
2018. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

A kutya féltékeny önre.

Legyen ön a falkavezér,olvasgasson a neten,például

Cesar Millan [link]

2018. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a videót, de nálunk nem használt a módszer. Ha bekattan semmi nem használ.
2018. jún. 26. 20:35
 7/18 anonim válasza:
28%
Vágd gyengén/határozotan orron vagy ahol akarod és hátha megtanulja hogy nem szabad neked menni.
2018. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Milyen úgy alltalánosságban a viszonyod a kutyával? Foglalkozol vele, gyakoroltok engedelmességi feladatokat,játszotok,sátáltatod, eteted?

Ez a viselkedés,hol jön nála elő? Csak a lakásban? Csak akkor,ha kettesben vagy vele?

2018. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még nem válaszoltál rá hogy mennyit van vele egy nap foglalkozva? Napi hányszor hány óra séta, játék, fárasztás?
2018. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Minden este kb 1 óra+labdázás, tanítgatás. Mindenhol ilyen velem mikor egyedül vagyok. De biztos nem a fárasztás kevés mert csak velem ilyen.
2018. jún. 26. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!