Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a klikkerről?

Mit gondoltok a klikkerről?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos? Érdemes vele tanítani a kutyát? Nektek bevált?

2018. jún. 29. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Én használtam a klikkert be is vált,bár séta közbe elég furán néztek ránk mi volt ez a hang? :)


Szerintem hasznos dolog,sok mindent könnyebb megtanítani a kutyusnak.

2018. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Klikkerrel tanultunk a suliban ės otthon is. Nekünk bevállt. (Am Staff)
2018. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én az elején klikker nélkül tanítottam trükköket, egy ideig ment, de a bonyolultabb trükköknél megakadtunk. Aztán próbaképp elkezdtem klikkerezni. Nagyon bevállt. Hamarabb megtanulja vele a trükköket és van, ahol a kézjelet teljesen elhagyhattam, mert csinálja csak parancsra is. Nehezebb trükköket is tanult azóta, én nagyon ajánlani tudon csak.
2018. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon hasznos, alap engedelmességhez is, de trükkök tanításához nagyon nagy segítség.

Nekünk bevált.

2018. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Tanításhoz jó, de utána el kell felejteni, hogy ne csak a klikker hangjára csinálja meg a feladatot.
2018. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Kölyökként használtuk, később elhagytuk, már nem kellett. Nem rossz, de nem kötelező elem, anélkül is megy a tanítás, ha kellően odafigyelsz.
2018. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!