Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így ki vannak elégítve a...

Így ki vannak elégítve a kutyáim igényei?

Figyelt kérdés

Reggel fél 6kor leviszi párom a lány kutyát 20 percre kb, utána feljön, és leviszi a fiú kutyát szintén 20 percre. Aztán ő elmegy dolgozni. Nekem 8kor szól az ébresztő, hogy reggelit adjak a kutyáknak. N&D tápot esznek. (9kor a lány kutyusom gyógyszert megkapja 3 pici falattal.) Utána nem foglalkozom a kutyákkal, mert szigorúan betartatom velük a 3 órás pihenést evés után. 11kor, mint akik tudják, hogy pontosan letelt a 3 óra jönnek, és hozzák a játékokat. (Panelban lakunk) Itthon labdázunk, birkózunk 12ig. Délben leindulok a lány kutyával (ha nincs extra meleg akkor 45 percet sétálok, ha nagyon meleg van, akkor 20 percet), utána ugyanez a fiúval. Aztán felpörögve játszanak itthon, meg én is játszom velük. Fél 4kor a lánnyal megyek csak le (mert ő vesebeteg, és hogy ne kelljen nagyon tartogatnia, olyan 15 percet vagyunk lent). Utána nem sokkal hazaér párom munkából, akkor nagy az öröm, játszik velük, ugrálnak, szaladgálnak a lakásban. 6kor a lánnyal lemegyünk együtt fél órára, utána a fiúval is fél órára. 7kor meg vacsora. Utána 3 óra szigorú pihenés a kutyáknak. 10kor a fiúval megyek le egyedül sétálni 1 órát. Vagy futtatózunk, vagy sétálunk egy jó nagyot. Aztán 11kor meg a lánnyal megyünk le együtt párommal. Utána alvás van reggelig.

Hétvégén hajógyárira szoktunk kimenni velük, vagy közelebb a Dunához valahova, néha meg kirándulni is megyünk.

Azért sétálnak külön, mert teljesen másak az igényeik, együtt hangosak lent stb.

(Én itthon dolgozom, azért tudom levinni őket napközben).

Mindketten kistestű keverékek. A lány 2, a fiú 6 éves.


2018. júl. 3. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a kérdező így gondolja, akkor az biztosan így is van. Nem erről szólt a kérdés.
2018. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!