Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudom valahogy szerettetni...

Meg tudom valahogy szerettetni a kutyámmal a halas dolgokat?

Figyelt kérdés
Sem a tápból, (sem konvzervből, amit csak próba miatt vettem a vaddisznós tápjához keverve, hátha úgy megeszi) , sem a jutalomfalatot nem eszi meg, ha halas. Olvastam, hogy nagyon egészségesek a halas dolgok a kutyáknak, de az egyik kutyám undorodik tőle. A másik imádja. Meg lehet vele valahogy szerettetni? Vagy adjam fel, és fogadjam el, hogy nem szereti? Akkor viszont marad a vaddisznós prémium táp, amit imád. Pedig ugyanaz a márka, csak más ízben próbáltam most.
2018. júl. 4. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10. mondogassad csak a magadét, de ez nem igaz...
2018. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a "magamé". Eddig azt hittem, hogy ezt minden kutyás tudja. Nézz csak utána, ha nem túl megerőltető! :D
2018. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha amúgy egy másik minőségi táp bejön neki, miért kéne rá erőltetni a halasat? Fuck logic. Nem ettől lesz valaki falkavezér....
2018. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdést, abból kiderül. Fuck logic. ;)
2018. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Így van! Nem fogom ráerőltetni, marad a másik.
2018. júl. 5. 17:27
 16/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este hozzáfért a lány kutyus táljához, amíg ivott, és kilopta belőle a halasat is. Saját táljából nem tetszett neki. (Amúgy sose szokott lopni a másik kutya táljából, szóval magam is meglepődtem). Ma reggel ő is halasat kapott, és megette. Azt hiszem csoda történt nálunk :D mindketten halasat ettek, üres tányér lett a vége, én meg boldog vagyok :D
2018. júl. 7. 16:55
 17/19 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, mennyire rosszul lehetett a szagától is. :)
2018. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát hidd el, hogy többször próbáltam, és erős illata van nagyon, azonnal otthagyta a tálat, és elvonult. Semmilyen formában nem ette meg eddig.
2018. júl. 7. 17:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt mondom. Ha csak úgy megette, hogy még el se vártad tőle, akkor valószínűleg rosszul volt a szagától, nem?
2018. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!