Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A család eteti a kutyám. Mit...

A család eteti a kutyám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az egyiket prémium táppal étetem a másik barfos. A család azt mondja, hogy vékonyak. Ez nem érdekel,mert más sose mondta és én se látom vekonynak. Viszont az igen,hogy etetik.

Eleinte csak akkor kaptak ha mi is ettünk. Aztán egyre többet, többet. Mostanában pedig szerintem még plusz kapnak valamit. Ezt nem szeretem mivel ráadásul edzem is az egyiket amihez tudni akarnám mit eszik mikor. Amíg kezdetleges volt a gond gondoltam, hogy adok zöldséget kaja után "osztogatni". Viszont mire haza érek sokszor telezabálják magukat,látszik rajtuk. Ha kérdeztem nem adott enni,és nem engedte a táphoz senki őket,magától nem jutnak kajához. Mit tegyek?



2018. júl. 6. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell értetni a családoddal, hogy a kutya nem ember és hiába néz bociszemekkel, nem szabad neki kaját adni! Sőt, inkább el kell küldeni az asztaltól, hogy ne folyassa a nyálát feleslegesen. A kutyáknak egyébként sem jó, ha felesleg van rajtuk, mert öregségükre tönkre fog menni az ízületük és majd azért kell őket elaltatni, mert nem fognak tudni lábra állni... Ezt akarják? Inkább legyen egy kicsit soványabb a kutya, minthogy dagadt legyen. Ha ezt nem tudják megérteni, akkor etetni fogják.
2018. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is probléma! :(

Kutyám válogatós lett, mert anyám össze vissza eteti.

"ne hogy éhen haljon szegény kutya"..

Rengetegszer megkértem, hogy ne adjon neki enni ha nem vagyok otthon. De nem érti meg.

El fogok költözni otthonról..

2018. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk is. Tömik a kutyát megállás nélkül.
2018. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha te nem tudsz hatni a szüleidre, akkor nincs nagyon más választás. Ugyan úgy mindenki mást csak hülyének fognak nézni ha elmagyarázzák nekik, hogy ez rosz. Meg lehet még próbálni, hogy mikor viszitek állatorvoshoz megkéred, hogy adjon tanácsot, hogy mennyit szabadna ennie a kutyának és mit. Ha a szüleid egy állatorvostól hallják, hogy rossz nekik amit a két kutyával művelnek, akkor talán végre felhagynak azzal a hülyeséggel, hogy teleetetik.
2018. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg ha elzárod őket egy szobába vagy valhova ahol nem férnek hozzájuk?
2018. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ezt hogy kéne elképzelni? A kutyák egész nap be vannak zárva egy szobába?!
2018. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod magaddal vinni őket? Mutass anyukádnak csúnyán elhízott kutyákat az utcán, mert csak ilyen kövéreket lehet látni.
2018. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
folyt.: vagy kérd meg az állatorvost, hogy ő beszéljen velük, mondja meg, a te kutyádnak hány kilónak kell lennie.
2018. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
#5 vagyok, arra gondoltam hogy vannak kutyák akik a gazdi távollétében szobakennelben vannak, ugyan ezt egy szobával is ki lehet vitelezni, amennyiven a kérdező nincs túl hosszú ideig távol.
2018. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem teljesen értelek. Ha szobába zárják a kutyát, akkor a család nem tudja etetni?
2018. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!