Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyök kutyám feketét és...

A kölyök kutyám feketét és higat kakil és enyhén mint ha véres lenne. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma kezdte el és enni se eszik túl sokat. Az mellett elkezdte rugni és rágni magát. Lehet hogy étrend változás oka? A kutyát most vettem (8 hetes németjuhász) és nem tudom mi lehet a baj. De ez mellett a kutya látszatra jól van és sokat játszik. Mit tegyek azon kívűl hogy elvigyem orvoshoz??

2018. júl. 10. 02:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bolha ellen nincs védve még? Annak lehet ezekhez köze? Mivel etessem akkor?
2018. júl. 10. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Normálos étellel etesd! A Pedigree szenny táp, tele ízfokozóval és gabonával. Miért spórolsz az ételén? Vagy csak nem érdekel, hogy megfelelő táplálékhoz jusson?
2018. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Jo minosegu tapok :

acana

orijen

Taste of the Wild


Wilderness


esetleg royal...

2018. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én biztos nem javasolnék ilyen erős tápokat egy ilyen kicsi, ráadásul híg székletű kutyának. Inkább Brit, Josera, vagy netán Happy Dog tápok egyelőre.


A pedigree elég szemét az tény, de nem ettől van baja a kiskutyának valószínűleg.

2018. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A bolha ellen azért kell kezelni, mert a vakaródzás, rágás simán lehet a bolhák miatt.

Ha elhozunk egy kölyköt, egy ideig azt adnak neki enni, amit még az alomban evett. Pár nap után lehet keverve , fokozatosan az új tápra átállítani.

2018. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!