Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhásznkutyánál mit...

Kaukázusi juhásznkutyánál mit lehet tenni, ha mindig elkezd nyűszíteni délután, mert ki akar jönni?

Figyelt kérdés

Gyakran ki van engedve az udvarra,de ha mondjuk 1-2 napig kennelbe van,délután már elkezdi azt a hisztis ugatást.Már rászóltam oda is rúgtam,akkor abbahagyja,de később vagy másnap ugyanúgy csinálja.

Felnőtt kutya,nem agresszív jelez ha jönnek,de már kölyökkorában is ilyen volt,ha más kutyánk volt kiengedve,akkor is egyfolytában így könyörövge ugatott.És ezt nem sikerült belőle kinevelni.


2018. júl. 12. 21:03
 1/8 anonim válasza:
93%
Te örülnél ha 2 napig egy kennelbe kéne lenned?
2018. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyankor vidd el sétálni. Biztos mozgáshiánya van.
2018. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sétáltatva van? Mekkora a kennel?
2018. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy olyan 10 m2,na de ha kiviszem sétáltatni és utána becsukom egy idő után ugyanúgy csinálná.
2018. júl. 12. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kutya. Azért mert nem érzi jól magát a kennelben, és mivel nem tud szólni, hogy hé haver engedj már ki ezért ugat.


Rászólhatsz, odarúghatsz nem fog változni. Mit jelent, hoy gyakran van kiengedve? Milyen sűrűn sétáltok?

2018. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

H ne zard be. Ilyen egyszeru. Ne csodalkozz ha negbolondul.

Nekem a Pitbullom es a Kaum soha nem volt bezarva 1oranak tovabb.

2018. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sétáltatni nem sűrűn viszem heti 1-2 alkalom,az udvarra szinte minden nap kivan engedve,annak is örül már.
2018. júl. 14. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De neked is minek kellett kutya? Nem csak a sajat ihenyeidet es kemyelmedet kene nezni.

Annak a kutyanak is vanna!

2018. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!