Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van szüksége a kutyának...

Miért van szüksége a kutyának babakocsira?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom , hogy a kutya babakocsiba van , lehet nem így nevezik de olyan . Akkor mi értelme van a sétanak? Nem vitat akarok , mert mindenkinek szíve joga , hogy van-e neki vagy nincs , csupán érdekel , hogy miért ? Nem szeret a kutya sétálni ?

2018. júl. 15. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Hosszútávra mennek és nem bír annyit menni a kutya, kézben cipelni pedig nehéz.
2018. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az egyik ismerősöm is babakocsiba szokta vinni a kutyáját mert daganat van a lábán igy nem bír anyit sétálni,de otthon se akarja hagyni mivel van még 2 másik kutyája is
2018. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faluban egy néni azért tolja, mert olyan öreg a kutya, hogy nem bír sokat sétálni, de nem szeretné, hogy egész nap a házban legyen csak.
2018. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat így akkor ez érthető .

Csak itt a környékünkön van egy pár babakocsis kutya . A kutya majd kiugrik a babakocsiból. A gazdája meg jól van drágám nyugodj meg . Ezt a kategóriát nem értem , hogy miért csináljak ez a kutyával .

Második válaszoló a barátod nagyon jó gazda :) neki érthető teljes mértékbe

2018. júl. 15. 15:24
 5/11 halasz midi válasza:
77%
Szerintem ha egy kutyát babkocsiban tolnak, az nem egészséges, mivel ez a kutyának a saját életmódjának nem használását, akár elfelejtését is okozhatja. Néha mondjuk érthető. Az embereknek sem tesz jót ez, mert sokszor gyerek helyett van kutyájuk.
2018. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóval teljesen egyetértek , persze ha beteg akkor érthető , de ezen kívül szerintem nem normális
2018. júl. 15. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Van, aki nem akarja, hogy a szobakutyája érintkezzen az általa koszosnak, bacikkal telinek vélt talajjal. Így, ha hazamennek, nem kell még lábat sem takarítani az ebnek. Egyenesen mehet az ágyba.
2018. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 akkor minek az olyannak kutya ? Vagy ahogy ,hogy kutya a kutya ? Ha érted mire gondolok ....
2018. júl. 15. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy nénit ismerek aki babakocsiztatja a kutyust. A kutyus nagyon öreg nem igen tud maga mozogni,majdnem teljesen vak is. A néni nem szereti otthon egyedül hagyni,mert aggódik érte, ezért bepakolja a babakocsiba és viszi magával mindenhova.
2018. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Divat vagy egészségügyi gond. Sokan mondjak hogy a kistestű kutya nem bírja a nagyobb távot. Hát nem tudom, mikor kis testű kutyám volt 20kmes túrát simán bírta jobban mint én, sőt van olyan ismerősöm aki a ,,szobacirkálóval,, teljesítmény túrákra jár és a kutya a labán teszi meg a távot. Felénk az az új divat hogy nem hozzák ki a lakásból eü sétára se nehogy koszos legyen, ennél szerintem a babakocsi jobb megoldás. Legalább friss levegőn lehet a kutyuli.
2018. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!