Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy derítsem ki, hogy ki...

Hogy derítsem ki, hogy ki bűzlik a három kutya közül?

Figyelt kérdés
Tudom, már többször kiírtam ezt a kérdést, több formában, de még mindig nem jutottam semmire. Én vagyok az, aki befogadott egy öreg kutyust, és korábban kérdeztem, hogy mitől bűzös a lehelete. De nem az büdös. Tegnap kiírtam, hogy valszeg a másik kutyámnak büdös, akinek kitörött a foga. De nem. konkrétan megszagoltam a szájukat, ha rám lehelnek, egyiknél sem érzem ezt az irtózatos szagot. A szőrüket is szaglásztam már. Viszont amikor itt fekszenek körülöttem mind a hárman , és meg sem mozdulnak, pihennek, levegőt is alig vesznek, hullámokban megcsapja az orromat valami rohadt záptojás szag. Még is hogy derítsem ezt ki? Vigyem mindegyiket egyszerre orvoshoz, hogy legyen már szíves végig szaglászni őket? vagy hogyan? Semmi szemmel látható gond nincs velük, és ha külön külön megszagolgatom őket sem érzem azt a szagot. Írtátok korábban a kis öreget, hogy a fogköve. De akkor is megcsap a szag, ha épp a sarokban alszik békésen tőlem távol, és kis sem nyitja a száját. A bűzmirigynek milyen szaga van? Mihez lehet hasonlítani?
2018. júl. 16. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! Az enyém a májkrémes kenyértől pukkantott olyat, hogy majdnem evakuálták a lakótelepet :)
2018. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor mindhárom bűzös bűnös :-D
2018. júl. 16. 18:26
 13/14 anonim ***** válasza:
Kenyér is és tészta is okozhat
2018. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok a bűnös.
2018. júl. 16. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!