Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kakilhatott a kutyám a...

Miért kakilhatott a kutyám a konyha közepére?

Figyelt kérdés

6 éves szobatiszta, és teljesen jó egészségi állapotnak örvend. (Vérvételen másfél hónapja voltunk szimpla rutin volt). Szóval egészségileg teljesen rendben van.

A szokásos tápját ette. Annyi különbséggel, hogy sima vízben főztem neki külön egy kicsi májat, és azt tettem a tápjára apróra morzsolva. De szokásom 3 hetente egy pici májjal feltuningolni az ételét. Ez okozhatta? Szerintem nem.

Az érdekes az az volt, hogy nem is jelzett, hogy le akar menni (panel).

Egy pillanatig sem volt nyugtalan, nem nyüszögött, csak feküdt a földön, és hirtelen kiszaladt, és odakakilt.

Ami még érdekes, hogy mondjuk egy hasmenésnél megérteném, de teljesen normális székletet produkált, annyi különbséggel, hogy kb 3 napnyi adagot adott ki. Tegnap normálisan végezte el lent a nagy dolgát.

Mitől lehetett ez?

Azóta sem hatotta meg, hogy becsinált, teljesen vidám.

Persze nem szídtam le, mert fél éves kora óta sosem volt baleset. Volt, hogy előbb kellett lemenni, vagy éppen valami bántotta a hasát, és nyugtalan volt, akkor azonnal lementem vele, de akkor jelzett.


2018. júl. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Felszedhetett valamit a földről séta közben talán... valami meghajtotta, nem kell ekkora felhajtást csinálni belőle.
2018. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fel biztos nem szedett semmit. Meg van tanítva. Semmit nem eszik engedély nélkül. De persze figyelve is van rá.

Valami inkább meghajtotta, de akkor miért normális lett a termék?

Mindegy igazából jó a kedve, szóval baj nincs.

2018. júl. 19. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A 3 napnyi kupac miért normális?
2018. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az állagára értettem, hogy normális. Azóta lent is volt nagy dolga. Annak is normális volt az állaga. De az normális adag volt. Nem teljesen értem mi ez a sok adag most.
2018. júl. 19. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem figyeltél rá kellőképpen és nem vitted le megfelelő gyakorisággal "egészségügyi" sétára. A sétáltatást nem csak időre, hanem produktumra is kell méretezni.
2020. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!