Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti képesek lennétek megenni...

Ti képesek lennétek megenni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Koreában és Kínában megeszik őket.:( Ti képesek lennétek rá? Én szerintem, ha a tudtom nélkül kutyahúst ennék, és utána megmondanák akkor kihánynám, és sírva fakadnék, mert nagyon szeretem őket.

2013. aug. 28. 23:24
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
25%
én simán megenném. az is csak egy állat.
2013. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
52%

Nem tudnál utólag mit tenni, ha pedig ha elhányod magad, az sem sokkal jobb mint megenni őket.

Te pl. csirkehúst, vagy marhahúst eszel... na és? Teljesen más kultúra, szokások, stb... egyébként nem lennék képes egyet megenni.


Kettőt igen.

2013. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
NEM
2013. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Ha háború van, és több hete vízen és az út mellett gyűjtögetett fűn élek, gondolkodás nélkül. Kis gondolatébresztő: a kevéssé ismert ukrajnai 1931-1932-ben lezajlott holodomor (a komcsik által generált mesterséges éheztetés) alatt a nők gyakran a saját gyereküket is megették. Durva dolgokra képes az éhség, kívánom, hogy soha ne kelljen eljutni ennyire az ösztönök szintjéig.

Egyébként a távol-keletiek sem jókedvükből ettek kutyahúst, inkább az élelemhiány miatt.

2013. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

kispalikee válasza nagyon tetszett mert korrekt volt.


én egy filmet láttam, illetve később el is olvastam a könyvet. repülővel lezuhantak és sajna idővel már egymás húsából ettek. azt hiszem az volt a címe hogy "életben maradtak" vagy valami ilyesmi.


szóval hogy a kérdésre is válaszoljak ha sajnos olyan helyzetbe kerülnék valószínű én sem válogatnék.

viszont jelen helyzetben tuti nem ennék. sőt én annyira konzervatív 8azt hiszem ez a jó szó) vagyok ilyen téren hogy bármilyen általam nem megszokott húson első falatra megérzem hogy más. bár ha agyon van fűszerezve meg sütve akkor lehet hogy be tudnának húzni a csőbe. igaz eddig még nem sikerült sem nyúlhússal, sem vadhússal, tengeri bizgentyűkkel meg főleg nem.

amúgy ha valami oknál fogva mégis meg tudnának etetni velem egyet és utólag megtudnám segít vagy sem a helyzeten én is pontosan ugyanúgy reagálnék ahogyan a kérdező leírta. és pontosan azért mert nálunk a kutya nem azt a célt szolgálja mint a marha a disznó vagy a csirke. a kutya világ életünkben társállat volt, a legjobb barátunk. ha kínában nőttem volna fel akkor meg a magyarokat (európaiakat) nézném h-lyének és úgy érezném mintha egy marhát tartanának társként. mellesleg én még a pakisztánokról is úgy tudom hogy megeszik.

2013. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Alapból nem, de mint ahogy előttem is írták sokat számítanak a körülmények. Ha éheznék valószínűleg megenném. Mármint ha el van készítve ételnek! Ha saját magamnak kéne megölnöm, sőt ne adj Isten nyersen megenni, akkor inkább öngyilkos lennék. Ugyanakkor, ha mondjuk egy csirkéről lenne szó, nem szívesen, de elintézném és megenném.

Értem én, hogy ugyan úgy állat mind kettő, de én így nőttem fel és ennyi. A mi kultúránkban ez egyszerűen nem szokás.

Amúgy én azon vagyok felháborodva, ahogy tartják ezeket az állatokat. És nem tudom pontosan, hogy ölik meg őket, de biztos nem a lehető leghumánusabb módon.

2013. aug. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ha a hosszas éhezés rávinne,ennék kutyát,ha ez az életben maradás ára,de kíváncsiságból soha.
2013. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Hátt őő ugye egyértelmű hogy sajátkutyát nem akkor már éhen halok.

Ukrajnába ott voltak érdekességek, amikor már ugye minden állat elfogyott akkor a gyerekeket és a nőket a házból nem engedték ki.. elég szomorú eset tanulni viszont nem igazán tanulunk róla érdekes..


Amúgy én kiváncsiságból is megkostólnám.. ilyen a természetem sajnos. Viszont Kínában ás koreában sem jószántukból eszik a kutyát.. sőt amúgy mondják hogy kifejezetten rossz íze van.

Kínába egy hagyomány kötődik a kutyaevéshez(ezt tiltották most be) valami várost foglaltak el és úgy sikerült hogy az éjjeli támadás előtt pár nappal megölték a városaban az összes kutyát hogy ne tudjanak jelezni.. A várost elfoglalták a kutyákat meg megették és ezt ismételték évente ebből lett a hagyomány..

Amúgy kutyát indiában is lehet enni de ott se azért mert inyencség hanem mert nincs más.

2013. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

Valóban a szükség nagy úr! Akik kutyát esznek, valószínű kényszerből teszik. Könnyen beszélünk mi, akiknek teli a hűtőszekrényük.


Amivel nekem a legnagyobb problémám van, és aki látott már ilyen videót tudja, hogy miről beszélek, ahogy az állatokkal bánnak (tartásmód), és ahogyan leölik őket. Szörnyű!! Lehetne sokkal humánusabb! Gonoszok az emberek.

2013. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ha az életem múlna rajta akkor igen. De az életét nem oltanám ki akkor sem. Csak mondjuk ha már elve halott.
2013. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!