Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg anyukámmal a kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy kis tacsi keverékünk de anyukám nem igazán szereti. Pontosabban nem is a kutyával van baja hanem a szőrrel. 2 naponta fésülöm a kutyát hogy ne hulljon annyira neki de anya már egy nagyon kevésért is rikácsol. Meg nem nagyon szereti ha mászkál. Főleg nem a konyhába (amit meg is értek) de azért egy kicsit jobban is szerethetné. Szerintetek mit csináljak?

2016. júl. 19. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem sokat tudsz. Esetleg ha megoldható tanítsd meg a kutyusnak hogy a konyha tiltott zóna, nem mehet be.
2016. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem sokat tudsz tenni. (bocs a vége lemaradt)
2016. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
A szőrrel sokaknak bajuk van, én imádom a kutyáim, de megvannak itt is a határok. A konyha tabu, akárcsak a fürdő és a háló (oké, van egy pániktakaró vihar esetére, így mivel az egyik parázik az égzengéstől, ha olyan van, lemegyek hozzájuk a nappaliba és felrakom a pokrócát a kanapéra, ez jelzi neki, hogy kivételesen feljöhet és mellé fekszem, de az ágyamba nem engedem be). Evvan, ettől még van ippeg pont elég helyük a házban bóklászni, bent is alszik természetesen mindkettő, de tudják hova mehetnek, hova nem. Nincsenek cukorból, még egy kutyának sem lett semmi baja abból, hogy kitiltották a konyhából. Az enyémek már az étkezőbe se nagyon jönnek ha eszünk, mert tudják, hogy nem tűröm a kunyit. Más megoldás nincs, fésülés, takarítás, ennyi. A kutya biza szőrrel jár, van amelyik többel, van amelyik kevesebbel.
2016. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

mondjuk a konyhába én sem engedném be.

mióta van nálatok a kutya?

2016. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél éve. Az elején semmi baja nem volt vele csak egy kicsit lelki sérült a kutyus és többször bepisilt (rászólás vagy öröm pisi) és ezt meg is értem de az a baj hogy nem akar nagyon új esélyt adni neki én úgy látom.
2016. júl. 20. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!