Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könnyen esik teherbe...

Milyen könnyen esik teherbe egy kutya?

Figyelt kérdés

Túl van az első tüzelésen de egyszer rá ugrott egy kan nem tudom be is talált-e, de biztos nem végzett a dolgával mert rá ugrott én pedig “rögtön” le is szedtem max 2 lökése lehetett.

Most azt vettem észre hogy a hátsó két pár cicije megvan duzzadva.

Remelem csak a hormonok dolgoznak mert meg túl korai lenne és ugye nem ugyan olyan fajta kutya az apuka.

Ismerem az ivartalanitás előnyeit de törzskönyves és csak a diszplazia vizsgálat után szeretnénk erről dönteni.

( ne koptassátok ezzel az ujjaitokat(: )

Olvastam már az állvemhességről is de sehol nem találtam olyanról szót hogy milyen könnyen kapja az áldást vagy épp ez esetben az átkot.

Előre elnézést ha valakinek bántja a szemét a megfogalmazásom



2018. júl. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem volt összeragadás, akkor az csökkenti az esélyét a vemhesülésnek, mivel a legtöbbször a kannál az ejakuláció együtt jár a pénisz megduzzadásával és a következményes összeragadással. Ez persze nem 100% mindig. De ha az sem biztos, hogy egyáltalán bent volt-e, akkor jó esélyetek van megúszni.

Nincsenek statisztikák arra, hogy milyen könnyen vemhesül egy kutya. Éppúgy lehet egyedi tulajdonság, vérvonal függvénye, mennyire volt időben a párzás, mennyi volt a kan spermája (és milyen minőségű), etcetera. Magyarán, sok mindentől függhet.

2018. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk ez pont az a dolog, amit a tenyésztővel közölni kéne, főleg, hogy még céljai is vannak a szukával (ha jól értem a leírásodból). Gondolom ez benne is van a szerződésben? Biztos vagyok benne, hogy tudná a kérdést a válaszodra.
2018. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd a tenyésztőt, de vele és a dokival konzultálva ha még nem az ivartalanítás mellett döntötök akkor beadatnék egy esemény utáni injekciót.
2018. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!