Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kiskutyámmal...

Mi történhetett a kiskutyámmal? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, 3 és fél éves, yorki és spicc keverék. (Mellette van még egy pulink és egy cicánk.) Az előbb elkezdett nyálat hányni, de csak nyálat, buborék is volt benne, közben nagyon remegett még oldalt a falnak is neki esett. Utána lefeküdt, szólítottam, próbált felállni de nem bírt lábra állni. Most kimentem, ahogy szólítottam csóválta a farkát és jött is. De nagyon megijedtem. Eddig nem volt semmi baja, mondjuk mostanában dörgölődzött a falhoz, biztos vakarózott, meg mind a két fülét vakarja a földhöz súrolva, bár nem hinném, hogy ezeknek köze lenne a mostani esethez.

Szerintetek mi lehetett ez? Tapasztalt már valaki hasonlót?



2018. júl. 21. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Most az utcában ugattak a kutyák, szaladt ő is rögtön a kapuhoz és ugatott. Remélem átment rajta ez a valami. Egyénként lány kutyus.
2018. júl. 21. 13:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nyomta meg a hasát játék közben? Talán csak attól hányt
2018. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, feküdt előtte is.
2018. júl. 21. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet pl. epilepszia.

Orvossal konzultálj.

2018. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek pont ilyen tünetei voltak ,kiderült nővérem "játszadozott" vele és a szőrtelenítő krém mérgezése lett
2018. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is epilepsziára gyanakodtam, vagy arra, hogy esetleg elrontotta volna a gyomrát?
2018. júl. 21. 18:17
 7/8 lugoka ***** válasza:
Epilepszia lenne az én tippem is. Vakarózás nem biztos, hogy jelent bármit is. Bár epilepsziánál már lehet, hogy számít. Nekem is szokott séta után vakarózni, ha sok a szúnyog. De majd a doki megmondja mi a helyzet.
2018. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem epilepszia lesz. Egy gyomorrontástól nem hiszem, hogy elveszítené a koordinációs képességét és azt sem hiszem, hogy úgy remegne mint egy nyárfalevél. Minél hamarabb vidd el állatorvoshoz, mert sok epilepsziás kutyusnak szüksége van gyógyszeres kezelésre. Valamint ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt. Itt mindent leírnak az epilepszia tüneteiről, az okozójáról és a kezeléséről, de természetesen nem helyettesíti az állatorvos véleményét.


[link]

2018. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!