Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudunk mit kezdeni a...

Nem tudunk mit kezdeni a kutyával, mindig szökik már láncra kellett tenni (? )

Figyelt kérdés

kan kutya, de nem apárzás miatt megy el

naponta van vele foglalkozva is

de amint bemegyünk a kutya lelép

már az 5. nem hazudok 5. kerités lett felhuzva mert mindegyiken átmegy, egy kész szabaduló művész

betonfalra emg nincs pénzünk

annyian szóltak, hogy muszáj volt láncra tenni:(

de az emg veszélyes mert ugy is emgpróbál szökni láncostol és csak beaakd mindenhova

mit lehetne tenni??


2010. jún. 19. 01:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A kerítés felső felének befelé kéne dőlnie. Hegesztéssel megoldható.

A láthatatlan kerítés tényleg nem jó? Ismerősöd mennyiért vette? Állítólag a 20ezer Ft-osak gagyik.

2010. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha lépcsőnek használja a kerítésrácsot, simává kéne tenni az oldalát. Pl. OSB lappal. De nagy kerítésnél ez drága:(

Ha meg helyből átrepüli, nem ér semmit.

2010. jún. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ha semmi sem jön be akkor csinálj neki kenelt, még minig jobb mint amikor láncon van


itt egy kép: [link]


csinálhatsz szebet, nagyobbat ahogy jólesik, vagy csak rácsokból a tetjén is a kutyaház köré akkor kétlem hogy kifog majd szökni

2010. jún. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is állandóan szökik most is épp indulhatok érte. Pedig ő ivartalanítva van. A tietek kicsi kora óta nálatok van. Mert ma miénk csak 1 éves kora óta. Olyan mintha neki természetes lenne hogy fut egy kört, szerencsére most már hazajön magától. Én nem szeretném láncra kötni és szerintem ti se tegyétek, annál tényleg jobb a kennel. Hogy megy át a kerítésen átugrik vagy mászik vagy szétszedi?
2010. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Úgy gondolom ahol a kutya igazán jól van tartva és itt most nem a tápot meg vizet kap kategóriára gondolok, hanem ahol tényleg imádják onnan esze ágában nincs elszökni.Én kinyitom a kaput a kutyámnak meg sem fordul a fejében hogy kimenjen rajta, hisz hülye lenne elmenni onnan ahol jó neki.Ezen gondolkozzatok el.
2010. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
nekünk beaglee van és ő is egy "szökős"fajta tegnap volt 2éves sokat szenvedtünk vele mi is keritést mászik ugrik utat ás a kerités alatt...stb valamennyire leszokott róla mostanra de keritést foltoztunk állandoan és ahol ásott köveket tettünk.a lánc tényleg nem jó a kenel jobb lenne ha csak ki nem "növi" ő is mást nem tudsz vele kezdeni szerintem te sem
2010. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

02:23-nak igiza van !

Az Én kanom is ivartalanítva lett előszőr is !!!

Aztán pedig belefél lett hajtva a kennel teteje , persze nem kicsi a kennel és sokat vagyok itthon így szinte mindig szabadon van , csak éjelre van bezárva és ha el kell mennem.

10m X 8m Kennelje van !

2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

07: 39

úgy vélem az átlag kutyákhoz képest nagyon is jül van tartva

de nyilván mi is dolgozunk, tanulunk van olyan nap tehát mikor kevesebb idő jut rá, ezért szerintem még nem vagyog rossz gazdi

ha kinyitom a kapot ő sem megy el, és nagyon engedelmes kutya, de a tehénszarnak nem tud ellenállni

mind1 nézegetek kerítéseket....

2010. jún. 19. 12:13
 19/24 anonim ***** válasza:
Villanypásztor, un elektromos kerítés.
2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha olyan rosszul érezné magát otthon nem hiszem hogy vissza jönne. Egyszerűen ez egy rossza szokás is lehet és talán fajtafüggő is. A mién is Beagle fajta, fut egy kört és aztán vissza jön mint akinek ez természetes dolog lenne.
2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!