Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeretnek ennyire...

Miért szeretnek ennyire sétálni a kutyák?

Figyelt kérdés

Kertes házban élünk, a kutyám benti, a kertet max annyira használja, hogy kifekszik a teraszra, vagy a terasz mellé. Pisi, kaki, csak ha már vészhelyzet van.

Minden nap viszem este 2-3 órát sétálni. December óta van velem, utcakutyus volt, és hiába rendszeres a séta, még mindig ugyanúgy megőrül érte. Miért szeretnek ennyire sétálni?


2018. júl. 25. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Új ingerek érik, kimozogja magát, a gazdival tölti az időt. Igazából kb mint nekünk egy kirándulás vagy más program :D feltölti őket
2018. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem sétálni szeretnek, hanem mozogni és bejárni a lehetséges "vadászterületet".
2018. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A séta is mozgás :D
2018. júl. 25. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne szeretnének? Leírtak pár okot.

A kert teljesen más. Nekem is van kertem, néha kimegyek, de inkább csak a kerti munka, gyümölcsök miatt, sétálgatás céljából pont nem vonz. Viszont a napi 1-2-3 óra séta am környező erdőkben, na az már egészen más! S én gépfüggő ember vagyok, nem egy rendes állat, több és többféle ösztönnel...

A kutyádnak mozgásigénye van, de a kerti séta nem olyan. Az utcán más kutyákkal is találkozik, több az inger... Nekem annyira természetes, hogy szeret sétálni egy kutya.

2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!