Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk, hogy ne jelölgess...

Mit tegyünk, hogy ne jelölgessen bent az egy éves kan kutyusunk?

Figyelt kérdés

Szóval ő az udvaron is van nem arról van szó,hogy annyira kell pisilni neki hanem a vázákat lecsurizza vagy a sarkas részeket.

Parfümmel fújassunk oda ahova szok pisilni? Vagy mit?

Szerintem a parfüm az nagyon erős az orrának a töménysége miatt gondolom..Az nem éppen jó.


2018. júl. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Na, igen, a parfüm erős a kutya orrának, neked meg nem erős a kanhúgy szaga a lakásban?

Az első jelölésnél nagyon hatásosan le kellett volna tiltani.

A kutyust meg ivartalanítani kell. Igaz, a jelölést meg fogja tartani, tehát a tiltás még ekkor is szükséges.

2018. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem. A kutyát nem rovarnak kéne nézni, hanem tiltani a viselkedését, amikor rajtakapod. Ha nincs még ivartalanítva, akkor célszerű lenne elvégezni.
2018. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szobatisztaságra kellene szoktatni és nevelni kéne. Akkor elmúlna.
2018. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ivartalanítás.
2018. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás.

Plusz tiltani.


Nagybátyámék kutyáját szoktam nyírni.


El kezdett nálunk is jelölni, én seggbe billentettem és rá szóltam.

Következőnél megfogtam a grabancát és megráztam.

3.jára már láttam hogy nagyon szaglászik úgy ráüvöltöttem,hogy össze rezzent :D azóta nem jelöl.


Kértek tanácsot mit csináljanak. Ivartalanítást javasoltam nem tették meg. Mondtam rajta kell kapni és büntetni érte. De szerintem ők nem elég határozottak.

Lényeg nekem elég rászólni ha látom emelné a lábát. Ehhez persze figyelni kell a kutyát.

De ha kitartó vagy leszoktatható.

Esetleg egy flakonba kavicsot tenni és mellé dobni ha látod szaglászik vagy már emelné a lábát.


Parfüm semmit nem ér.


Ecettel kell lemosni a lepisilt területet.


Illetve van egy Odor kill nevű spray aminek nagyon erős szagtalanító hatása van. Ez is segíthet best4pets oldalá keres rá.


De mondom a legfontosabb,hogy tiltani kéne ezt a viselkedést.

2018. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!