Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felelős kutyatartás városi...

Felelős kutyatartás városi kislakásban? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm kiskutyát szeretne karácsonyra. Mivel még nyár van, addig remélem kapok pár véleményt. Nos, a helyzet az, hogy én nem szeretnék, több okból is kifolyólag: 1. A lakás elég kicsi, 36m2, ebből két helyiségben tudna csak valamit "mozogni", a többi télen ajtóval le van zárva, mert hideg van. 2. Nincs fekhely kialakítására alkalmas rész a lakásban. 3. Reggel fél 9 és délután 3 óra között soha nincs otthon senki, mert csak ketten vagyunk és mindketten dolgozunk (kivéve persze a szabadnapokat, amiből az egyik fixen a vasárnap és a barátnőmnek nincs is több, én pedig a szabadidőmet nem feltétlenül kutyapesztrálással akarom tölteni). 4. A kutyatartással párhuzamosan sok kompromisszumot kell kötni, amikre én nem vagyok hajlandó. Senki ne értsen félre, állatbarát vagyok, egyszerűen csak nem kérek az állattartással járó hátrányokból.


Szerintem ennyi érv elég is, mit tanácsoltok?



2018. júl. 30. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne vállalja kutyát :/

Annyira nem szeretnéd, hogy a párodnak elég érettnek kell lennie ahhoz, hogy felfogja nem akarsz ilyen szintű kötöttséget. Nem akarsz haza sietni, hogy jaj a kutyát le kel vinni, stb.

2018. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
compactegon Szerinted ha valakinek nagy kertje van, abből egyenesen következik, hogy láncon van a kutya és egyedül? Miért a lakásban nincs egyedül amig dolgozik a gazdája? És ha valaki nem akar 24/24 et együtt lenni a kutyával egy garzonban (én sem akarnék) akkor az már hülye?
2018. júl. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!