Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor eldobom kutyám játékát...

Amikor eldobom kutyám játékát és el akarom venni tőle, hogy megint eldobhassam neki, morog rám. Mit csináljak, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy játékosan morog, de van amikor teljesen úgy, hogy félek hogy odakap.
2010. jún. 19. 17:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
mindenki jobban járt hogy maradtál a macskánál ...
2010. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
A macskákról se tudhatsz sokat, ha nem vagy vele tisztában, hogy nem kutya és macska közt van a különbség, hanem állat és állat közt. Mindegyikük egyedi, a megnyilvánulásai is azok. Ennyit illene tudni, ha akkora baromi nagy 'macskaloverek' vagyunk.
2010. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Tavaj még nem morgott!?

Az széép!!

Jövőre már az udvarodba/házadba se enged be!

2010. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A simogatásos ötlet bevált, simogatom aztán abbahagyta a morgást, bevált ahányszor próbáltam, lehet hogy hamarosan morogni sem fog, most a rohangálásban kifáradt. A tapsolásos módszert már nem hinném, hogy meg tudná tanulni, de azért köszönöm.
2010. jún. 19. 17:53
 15/31 anonim ***** válasza:

Én írtam a tapsolásost, nem baj, ha nem válik be, csak leírtam a tapasztalatom :)

Örülök, hogy valami használ, remélem, sikered lesz :)

2010. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok nagy "macskalover", de azok nem támadnak neked ha elmész egy ház elött. Meg azok legalább szeretik az embereket, és legalább ők tudnak hízelegni, dorombólni, nem gyűlölközni.
2010. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

szerintem valami történt tavaly óta, mert ha te vagy a falkavezér(vagy fölötte vagy a sorban), egyértelműen akkor nem morog.

Akkor morog, ha egy alacsonyabb rendű el akarja venni a tulajdonát.

Ha a googleben ha rákeresel találsz pár tanácsot.

2010. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Volt egy kutya, aki gazdája halála után még évekig aludt a sírjánál, mert ott látta őt utoljára. Az biztos, hogy ők hűségesebbek.
2010. jún. 19. 18:02
 19/31 anonim ***** válasza:

A kutyák is képesek hihetetlen szeretetre, ragaszkodásra, segítenek, kitartanak melletted, hűségesen követnek... Szerintem csak nem volt még jó tapasztalatod kutyákkal, de ezt így nem jelentheted ki. Ahogy a macskák közt is találkozni olyannal, aki egy méterről nekiugrott bárkinek, fújt, karmolt, morgott, stb, úgy kutyák közt is van olyan, amelyik harap, meg ugat, meg hamis, meg stb. De nem lehet azt mondani, hogy a macskák jók, a kutyák meg rosszak. Ez milyen egysejtű gondolkodásmód?


Nekem van macskám is és kutyám is, mindkettő egy angyal, aranyosak, bújnak, hízelegnek, szeretnek, stb.

2010. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkkább köss a betonba, a túlzott állatbarát egysejtü gondolataiddal, úúú!
2010. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!