Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor eldobom kutyám játékát...

Amikor eldobom kutyám játékát és el akarom venni tőle, hogy megint eldobhassam neki, morog rám. Mit csináljak, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy játékosan morog, de van amikor teljesen úgy, hogy félek hogy odakap.
2010. jún. 19. 17:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Túlzott állatbarát? Tudod mit? Igen, inkább vagyok az, amint egy olyan agresszív, ítélkező, általánosító s.eggfej, aki egy morgó kutyát azonnal dögkútra vinne anélkül, hogy elgondolkodna a problémáján. Azt kívánom, legyen egyszer részed abban, hogy egy kutya részéről is megtapasztalsz annyi szeretetet, amenynit egyelőre csak a macskáknak tulajdonítasz. Megérné, addig is sok mindentől elesel sajnos...
2010. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

18:04

Látom te vagy a megtestesült példa a "szereted az állatokat, hamar azzá válsz" mondásra. Az egysejtügondolkodás szövegeddel!

2010. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mert ez mi, ha nem agressívitás?!
2010. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
....ez a szöveg.
2010. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked ez a szöveg agresszivitás volt, akkor nem láttál még agresszív kommentet.

Állat is szívesebben vagyok, minthogy egyes emberekkel egy szintre kerüljek ideológiában.

Nem fogom magam rosszul érezni azért, mert szeretem az állatokat és kiállok mellettük, kezelem és ápolom őket, mert ebben nincs semmi ciki. Abban viszont van, hogy egy morgó kutyát azonnal elaltatna valaki, mert "az nem normális".

Amúgy a nyelvezetemen kívül bele tudsz kötni másba?


Elmondom érdekességképpen, hogy a 18:04-es kommentemet nem beszólásnak szántam, de te az "egysejtű" szó miatt annak vetted. Pedig szívesen megkérdeztem volna, miért vannak ellenérzéseid a kutyákkal szemben, ahogy írtam is, hogy az lehet a baj, hogy nincs jó tapasztalatod velük...

De aztán ahogy reagáltál... Úgy döntöttem, átveszem azt a hangnemet, mert veled úgyis minden mindegy.

2010. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyenek miatt mint ti, kezdődik rosszul a napom, mert mást nem látok a járdákon mint kutyagumit.. csak az odafigyelésemen mullik. hogy nem lépek bele.
2010. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Most ez értsem úgy, hogy mivel állatbarát vagyok, ezért a járdára sz.aratom a kutyám? Vagy hogy?
2010. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
47%

Azt, hogy hogyan érted az engem nem érdekel, de sajna ez a szomorú valóság.

ja és nem montam, hogygyűlölöm a kutyákat, mert nekem is volt egy kutyám: ír-szetter de az értelmesebb volt mint némej ember, és az idegeneken embereken kívül másra nem morgott, de a frászt se hozta rájuk viszont..

2010. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy hogy értem?

Valószínűleg jópár konfliktusod származik, vagy fog származni ebből a hozzáállásból...

Ezt az általánosító szövegről, hogy "az olyanok miatt, mint ti", jobb lesz, ha leszoksz. Tényleg jótanácsként írom, így nem lehet hozzáállni a világhoz és a többi emberhez. Nem minden állattartó hagy kutyagumit a járdán, nem is minden kutyának van gazdája, hogy felszedje a gumiját... Más szemszögből is lehet nézni a dolgokat.


És látod, neked is volt olyan kutyád, akit szerettél...tehát nincs is alapod arra, hogy olyasmiket írj, amit a fórum elején... Csak egy kicsit legyél kevésbé radikális, mégha azt is gondolod, hogy el kell altatni a kutyát, ha morog, mert minden kutya rossz... Erre írtam az "egysejtűt" is amúgy, nem rád, hanem erre a felfogásmódra, hogy vannak fekete meg fehér dolgok... jó, meg rossz dolgok. De a világ nem ilyen, és az emberek sem. Az állatok sem. Állatbarátnak lenni nem azt jelenti, hogy imádom, ha az állataim telesz-arják a házam, meg az utcát, és eltűröm nekik, mert akkora állatbarát vagyok. Tévedsz, ha valami ilyesmit képzelsz.


De se kedvem, se erőm itt kiselőadást tartani erről, ez másnak a feladata lenne, a nyári szünet első hétvégéjét nem megint tanítással fogom tölteni.


Ja, és persze ha ennyire radikálisan tudsz csak hozzászólni egy témához, és nem is vagy odáig meg vissza a kutyákért, akkor ugyebár az első és legfontosabb kérdés, hogy érdemes-e kutyás fórumba járni.

Na mindegy, szép hétvégét mindenkinek! (kérdezőnek is, akinek szétvágtuk a topikját)


E

2010. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Jjo! tényleg hagyuk...

Még itt mi civakodunk, addig szegény kérdezőt megöli a kutyája.

Meg ha mindenki nem is de az a kevés kutyatartó gazdi mégis nagyon felháborító, hogy nem takarítja el a kutyusa után a piszkot.

2010. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!