Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta az, amelyik...

Melyik kutyafajta az, amelyik szép nyugodtan elvan egyedül otthon, amíg a gazdi dolgozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tehát lakást vagy házat tervezek venni (amit sikerül) és hát a magyar vizslám közeli barátokhoz költözött, őt nem vihetem magammal lakásba. Ráadásul vendéglátósként nem sok időm van sétáltatni, naponta nagyon maximum 60 perc.

Alapvetően a nagyobb kutyákat szeretem, ahogy néhai nagypapám mondta: ,,A kutya 30 kg felett kezdődik”. De én imádom a kicsi kutyákat is. Kutyás tapasztalatom van, minden kutyát a rokonságban jólneveltem. Tehát olyan kutya kéne, ami lustább az átlagnál, és nem rágja szét a lakást amíg egyedül van otthon. Persze a szomszéd biztos szívesen ránéz egyszer egyszer.

Mondták nekem a golden retrievert, de az egy energiabomba mint a vizsla. A Yorki aranyos és igazi szeretetgbóc, akár döntenék mellette is bár olyan kis apró.


Mit tanácsoltok? Köszi előre is a segítséget.


Légyszíves kulturált stílusban adjatok választ, mert nem kioktatást kérek, hanem tanácsot és tippeket. Köszi. ☺️



2018. júl. 30. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én pitem türelmesen vár amíg haza érek! Egész nap csak fekszik, amíg egyedül van otthon! (onnan tudom, mert van kamera a házban)
2018. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy pitnek nagyon kevés egy óra 😔
2018. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, nem olvastam végig a kérdést!


Bocsi! Pitet semmiféleképpen ne vegyen a kérdező!

2018. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Lehetőleg semmilyen kutyát, ha csak a lakásban lenne. Itt nem csak a mozgáshiányról van szó, de komolyan felmerülnek egyebek, pl. hova végzi el a dolgát, ha te nem vagy otthon ilyen sokat?

Vizslát meg végképp ne... Ja, elvan lakásban is. Miután sógorom vadászik vele egész hajnalban. :)) Mert a vizsla ugyanis vadászkutya, nem szobacirkáló.

2018. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
Németjuhász, meg a kistestű szobakutyák. Adj neki egy játékot, vizet, aztán elszórakozik ameddig hazaérsz. :)
2018. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!