Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénzt kellene vinnem a...

Mennyi pénzt kellene vinnem a menhelyre?

Figyelt kérdés
Nos, a mai nap 16-18 között megszökött a kutyusom, de egy hihetetlen rendes pár, megtalálta de sajnos nem tudták maguknál tartani ezért a menhely segítségét kérték. Nos a ma éjszakát bent tölti, és holnap reggel elvileg mehetünk érte. Gondolom fizetni kell valamit, csak nem tudom mit, mondtak nekem olyat hogy csak az éjszaka árát, de mások mondták hogy ott adnak neki oltást, féreghajtót, és egyebeket, és lehet több 10.000 Ft is, pedig neki megvan. Chip is. Mire számítsak? Fizetés előtt vagyok (18 éves) és nem igazán van annyi hogy több 10.000 forintot most hirtelen kiadjak. Persze kiadnék, csak fizetéskor leghamarabb. Szóval mennyit kellene vinnem? Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?

2018. júl. 30. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Maximum 5-10 ezer forintot, bár van, ahol ingyen is adnak. Megköszönöd nekik szépen, ennél többre nincs is szükség
2018. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha van benne chip az alapján letudják kérni a nyilvántartásból hogy mi az ami van neki stb... mert egy menhelyen ha bekerül egy kutyus az az első hogy megnézik van-e benne chip és lekérik az adatokat. Nálunk a környéken ha megszökik egy kutyus és oda kerül be akármi miatt, és ha a gazdi 1-2 napon belül érte megy akkor semmit nem szoktak érte kérni, de illik nekik adni adományként vagy KP-t 5-10 ezer Ft-ot, vagy venni nekik pár kiló kutyakaját.

Amikor elhunyt a régi kutyusom és megmaradt 8 kiló kutya kaja automatikusan menhelyre vittem, és akkor láttam hogy egy kutyusért ment a gazdája aki oda került mert elkóborolt és semmit nem számláztak ki neki csak mondták hogy némi adománynak örülnének, ha nem is azonnal, de amikor teheti akkor azt értékelnék. Én azt mondom neked hogy azért egy minimum 5000 Ft-ot ha amúgy semmit nem kérnek akkor adj nekik adományként, jó szándékból, mert ha esetleg később ismét odakeveredne a kutyus akkor tudni fogják hogy milyen a gazdi és talán meghálálhatják azzal hogy legközelebb házhoz viszik akár.

2018. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na visszakerült a kutyus? :)
2018. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!