Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon hagynád a kutyáidat...

Otthon hagynád a kutyáidat egy munkahely miatt? Nagyon nehéz döntés előtt állok.

Figyelt kérdés
Ha elmegyek 40 kg-re albérletbe,oda nem vihetem őket...😦 Nagyon ragaszkodnak hozzám és én is hozzájuk, csak én tudom őket rendesen gondozni a családban. Ha estére haza is megyek,egész nap levertek,nyugtalonok,a kapu előtt ülnek és nézik az utat😢
2018. júl. 31. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2018. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Személy szerint biztos, hogy nem.

Ha költözni kényszerülök vinném magammal a kutyámat is. Egyébként 40km miatt meg pláne nem válnék meg tőle..

Keress másik munkát vagy másik albérletet szerintem.

2018. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Megszakadna a szívem.
2018. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En megegyeznek a tulajjal a tobb kaucioban+ Szerzodesmodositast ajanlanek fel, ami mindkettotoket ved es azalapjan perelhet ha kart okoznanak te meg lelepsz.(nyilvan nem vagy olyan, aki otthagyna a romos lakast de talan ettol megnyugodna a tulaj is) Es vinnem mindenkepp. Ha O nem is megy bele, keresnek egy olyan alberletet, ahova vihetem.
2018. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
*400 km...Kéthavonta látnám őket. Szerződést nem módosítanak,amúgy sem maradna meg 2 nagytestű, hatalmas falusi portàn felnőtt kutya egy másfél szobás albérletben.😦 Otthon egész nap annyit szaladgálnakn,ugatnak amennyit akarnak.
2018. júl. 31. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Legalább megéri a pénz?
2018. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Örökre nem, de mondjuk pár hónapra (közben rendszeres látogatással) igen. Mármint a nagytestű, a kicsit vinném magammal.
2018. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Az én döntésem volt, hogy kutyát tartok, amikor a kutyatartás mellett döntöttem akkor azzal vállaltam, hogy életük végéig velük maradok és gondoskodok róluk.


Milliószor elmondjuk, és nem véletlenül, hogy az tartson kutyát aki azután a kutya élete végéig vállalja róla a gondoskodást. Beleértve a párválasztást, tovább tanulást, költözést, munkavállalást. A gyereket sem lehet lepasszolni félidőben ha valaki bevállalta. Kutyát tartani nem kötelező.

2018. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre. Átmenetileg igen. Tartósan nem.
2018. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem!!!
2018. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!