Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

amikor kimegyek hozzá reggel, még TÖK aranyos, aztán 10-50 perc múlva elkezd ugatni rám, és vicsorogni!

Kicsit félek h mi van ha meg akar enni?

Érdekes vannak olyan napok, amikor meg nem csinálja ezt.

Szerintetek vigyem el orvoshoz, vagy mi?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. aug. 4. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésből, de tényleg nem értesz a kutyákhoz...


Először is NE ÍRJ CSUPA NAGYBETŰVEL, mert kiabálásnak minősül a neten, és csak a műveletlen bunkók kommunikálnak üvöltéssel.


A kutya nem hülyül meg öreg korára. A kutya maximum rájön, hogy képes irányítani a gazdit, és kijátssza a "gyenge pontokat". Nem bolond, teljesen szándékosan teszi.


És hogy te már az elaltatásán gondolkozol... Hát, ez mindent elmond, csak azt nem, hogy jó gazdi vagy.


A Husky pláne domináns fajta, határozott, következetes gazdinak való, nem olyannak, aki attól tart, hogy a saját kutyája vacsorája lesz.

2018. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Rendben, az elaltatás tényleg elhamarkodott döntés volt, nem is gondoltam komolyan :)

Azóta elvittem állatorvoshoz, ő azt mondta h inkább kutyaiskolába vigyem el. Bár utolsó éveit éli szegény, az én kutyám, ezért az utolsó percét is szeretném ha boldogan töltené:) Megfogadom a Ti tanácsotokat és az állatorvos tanácsát, és felkeresek egy kutyaiskolát

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. aug. 4. 17:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Atya világ napi 1-szer elviszed a huskyt sétálni, a makacs, önfejű, baromi nagy mozgásigényű kutyát aki napi 10-20 km futást igényel, és itt kiabálod caps lock-al hogy "NEM VOK ÁLLATKÍNZÓ".

Ha nem is állatkínzó, de kutyákhoz semmit nem értő, dolgoknak utána nem néző ember vagy, a kutyád pedig semmibe néz mert rájött erre. Nem megbolondul, de maximum beleőrül abba hogy nincs vele eleget foglalkozva, azért nem akar kiengedni a kapun és kapkod utánad, próbálja felkelteni a figyelmedet hogy foglalkozz vele többet.

2018. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

A kutyaiskolába holnap délután megyünk, már nagyon várom, kíváncsi vagyok milyen lesz...

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. aug. 4. 18:07
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az öreg korára vadállat lesz dolgokat nem szabad elhinni. Jó pár éve tenyésztik a huskykat nem egy alom születet és nőt fel. Ha valóban úgy lenne mint a pletykában (ami általában olyan gazditól származik aki hibázot a nevelésnél) akkor már jó régen abba hagyták volna a tenyésztését. Meg ha azt veszed elég sok ember ül emberölés miatt sitten. Akkor mi is megbolondolunk egy idő utan és ok nélkül gyilkolunk?
2018. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Félsz a kutyádtól

Nem fárasztod le rendesen

A megvétele előtt nem tájékozódtál

A problémás viselkedése korrigálható lenne, de te altatást fontolgatsz

Hiszel a 'megőrül a kutya ha...' teóriákban


Magyarázd meg miért ne lennél alkalmatlan


Nem állatorvos, lánc vagy altatás kell ide hanem egy normális felelős gazda, aki rehabilitálja amit te elcsesztél. Kegyetlen, embertelen önző viselkedésed van. Megkötnél egy idős, kutyát aki miattad problémás? Mi javulna? Jah, semmi, csak mégrosszabb lenne.


Igen, van kutyám. 2 amerikai staffordshire terrier és egy beagle. Bőven sokkal több munkám volt, van velük. De érdekes módon kulturáltan, normálisan viselkednek, jól neveltek, jól szocializáltak, szófogadóak. Én ugyanis nem csak kertidísznek vettem őket.


A válasz továbbra is:

Add el

2018. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!