Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám romlott nyers csirke...

A kutyám romlott nyers csirke húst evett, lehet baja?

Figyelt kérdés
Nagymamámra bíztam a kutyát, és már állott, büdös húst adott neki. Hiába vittem át a tápot, hogy neki semmi plusz költsége dolga legyen csak adott neki. Szegényre nem tudok haragudni, mert a penészt se látja a saját kenyerén. Jószándék ide vagy oda, izgulok a kutyusomért. Délután hat körül mentem érte. Hányni nem hányt, pár szemet evett a saját tápjából és pici vizet ivott. Most hallom, hogy nagyokat nyel. (Hányás jele is lehet, de van hogy sokáig nem iszik. Akkor is ha semmi baja. Nem, mint hányinger tüneteként nem iszik.) Hasa sem ment. Bepisilni se pisilt be.
2018. aug. 5. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tünetmentes lesz akkor nincs baja, de egy féregtelenítést csináljatok
2018. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb kihányja, vagy hasmenése lehet. DE, a kutyáknak sokkal erősebb a gyomorsavuk, erősebb az immunrendszerük mint az emberéké, még a bomló dögöket is képesek megemészteni, vagy mondjuk a humán székletet. Sajnos a kutyám imádja - imádná ha hagynám (!) - zabálni a parkokban.

A helyedben nem aggódnám túl, jó eséllyel kutya baja nem lesz.

2018. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Hétfőn veszek féreghajtót dokinál. :)
2018. aug. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!