Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így kell viselkedni...

Tényleg így kell viselkedni egy kis botlás miatt a kutyusom kapcsán? (kutyakaki téma)

Figyelt kérdés

Szokásos délutáni sétánkon voltunk, szokás szerint a kutyus elvégezte a dolgát. Tudom, hogy kellene, de én nem szoktam a kakit felszedni, mert egy yorkiból amúgy sem jön több, mint egy macskából, meg eleve minden tele van cigicsikkel is, nem amiatt a kis kaki miatt lesz koszos az utca. Miután továbbmentem, hirtelen lefékezett mellettem egy terepjáró és egy zselézett hajú kis hülyegyerek ugrott ki belőle, és elkezdett pattogni, hogy azonnal szedjem fel, mert lefényképezett és hívja a közterület felügyelőket. Nagyon megijedtem, és mondtam, hogy nincs nálam zacskó, és gyorsan elindultam tovább, erre ő visszaült a kocsijába és jött utánam, majd kiszállít és a kezembe nyomott egy zacskót. Nagyon agresszívnak tűnt, addig nem ment tovább, amíg nem mentem vissza és nem szedtem fel, megjegyzem több kaki is volt ott a mienken kívül. Megijedtem, még most is remegek a félelemtől. Tudom, hogy fel kéne szedni, de ez szerintem még nem ok az ilyen viselkedésre. Annyira megrémültem, kár hogy nem írtam fel a rendszámát, biztosan feljelenteném.

17/L


2018. aug. 6. 20:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is kistestűm van és felszedem utána! Ugyan úgy kaka amit fel kell szedni.


Lehet kicsit túltolta a srác,de amúgy igaza volt!


mit jelentesz fel? :D mikor te vétettél nem a srác.


Nem kis botlás a tiéd,mert bevallottad,hogy nem szeded a kutyád után a produktumot soha.


Tessék szépen magaddal vinni 2-3 zacsit a sétákhoz és ha kijön a barna maci akkor szedd fel és dobd ki. Basszus kb 3 mp-es dolog. Legalább nem gyűlik a szar az utcán.


Sok nyugdíjas néni fájó derékkal lehajol és felszedi akkor te is tedd meg 17 éves létedre.

2018. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
De nem arról van szó, hogy akkor éppen véletlenül nem szedted össze. Te írtad, hogy soha nem szeded össze, mert nem akarod.
2018. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
Az "emberség" ott kezdődik, hogy embertársainkra való tekintettel betartjuk a közösség írott és íratlan szabályait. Ezt te mulasztottad el.
2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
5%

a gyakorin mindenki szentéletű. szokj hozzá.

ez az oldal nem a valóság

2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
98%

Semmi egyebet nem kívánok, csak azt, hogy minden nap többször lépj kutyasz...arba. Sőt, ülj is bele.

Elkényeztetett liba.

2018. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha velem találkozol, nem összeszedetem veled, hanem a hajadra kenem... Akkor hisztizhetsz...
2018. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%
Most nem akarok én lenni a szemét meg minden, de szerintem teljesen rendben van a reakcioja. Lehet hogy egy kicsit hevesebben reagált, de jogosan. Ugyanugy össze kéne szedned a szart, nem számit hogy milyen kutyád van. És ha olyan keveset szarik, akkor miért akkora nehézség összeszedni? Nem tart semmibe.. és egyébként azért gondolom hogy rendben volt a viselkedése mert igy legalább gondolkozol a dolgon. Foglalkoztat valamennyire. Ha valaki kedvesen kérte volna, akkor le se szarnád valószinűleg. Ez meg igy legalább megmaradt benned, és esetleg megpróbálhatnád elkerülni a hasonló helyzeteket azzal hogy összeszeded. De ez csak egy vélemény.
2018. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
98%
Kutya kötelességed felszedni a kutyád szarát. Remélem jó lecke volt és egy életre megjegyezted mi a dolgod ha utcára viszed a kutyád.
2018. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a #16-os a 30/F meleg. :D
2018. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%

Kis botlás az, ha mindig szépen összeszed a kutyaszart, kivéve most mert éppen hígat fosott szegény kutya és nemvolt nállad lapát a zacskó mellé.


Valóban, minden csupa cigeretta csikk és kutyaszar. Tudod miért van ez így? Mert sokan gondolkoznak így mint te. Én se szedem össze a kutyám szarát, de az enyim a saját kertembe szarik, ott meg ha valakinek nemtetszik legfeljebb megmutatom neki hol a kapu amin kimehet. Utcán, futtatóban a kutyaszart összekell szedni és pont. Ha nemteszed, és jogosan rádszólnak ezért, akkor így jártál, maradj csendben.

2018. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!