Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így kell viselkedni...

Tényleg így kell viselkedni egy kis botlás miatt a kutyusom kapcsán? (kutyakaki téma)

Figyelt kérdés

Szokásos délutáni sétánkon voltunk, szokás szerint a kutyus elvégezte a dolgát. Tudom, hogy kellene, de én nem szoktam a kakit felszedni, mert egy yorkiból amúgy sem jön több, mint egy macskából, meg eleve minden tele van cigicsikkel is, nem amiatt a kis kaki miatt lesz koszos az utca. Miután továbbmentem, hirtelen lefékezett mellettem egy terepjáró és egy zselézett hajú kis hülyegyerek ugrott ki belőle, és elkezdett pattogni, hogy azonnal szedjem fel, mert lefényképezett és hívja a közterület felügyelőket. Nagyon megijedtem, és mondtam, hogy nincs nálam zacskó, és gyorsan elindultam tovább, erre ő visszaült a kocsijába és jött utánam, majd kiszállít és a kezembe nyomott egy zacskót. Nagyon agresszívnak tűnt, addig nem ment tovább, amíg nem mentem vissza és nem szedtem fel, megjegyzem több kaki is volt ott a mienken kívül. Megijedtem, még most is remegek a félelemtől. Tudom, hogy fel kéne szedni, de ez szerintem még nem ok az ilyen viselkedésre. Annyira megrémültem, kár hogy nem írtam fel a rendszámát, biztosan feljelenteném.

17/L


2018. aug. 6. 20:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos, hogy a fickó reakciója túlzó volt, de egy kulturált kutyatartó igenis felszedi az eb végtermékét, akkor is, ha kicsi kutya.

Nekem is egy shi-tzu kutyusom van, az is pici, de felszedem utána, mert én sem szeretem a kutyakakis parkot.

Sajnos még sokan úgy gondolkodnak, hogy "minek szedjem fel, ha más sem", de pont ez vezet ahhoz, hogy lépten-nyomon kutyapiszokba lépsz.

Nyugaton ez nem téma, Ausztriában pl. mindenhol kint vannak a zacskók ingyen, még azt sem kell vinned magaddal.

2018. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

En Ausztriaban elek, sajnos de, nagyon is tema. Itt is vannak boven olyanok, akik nem szedik ossze, de teny, hogy jobb a helyzet, mint otthon. Csak itt mas mennyisegek idegesitik fel az embereket.

Na mindegy, itt egy olyan hoax-szal riogatjak az embereket, hogy DNS vizsgalatra kuldik a kutyaszart es kideritik, hogy a Te kutyade volt. (Az mar mas kerdes, hogy ez amugy egy nagyon koltseges eljaras lenne, es a buntetes ahhoz kepest pedig elenyeszo. Ezert soha senki nem fog egy kutyauruleket sem azonosittatni.) de bevalik, sokan ezert IS szedik ossze :D

2018. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a kommenteket.


A hozzád hasonló idióta kiskutyások (igen, leginkább ők nem szedik fel) miatt van az, hogy ha az én nagy kutyám leáll szarni, akkor konkrétan az erkélyekről, az autókból is minket bámulnak, hogy vajon összeszedem-e. Volt olyan is, hogy egy csávó ült az autóban, és addig nem indult el, amíg nem szedtem össze és dobtam ki (képes volt megvárni azt, amíg direkt baromi lassan összekötöttem a zacskót és baromi lassan elmentem a kukáig). Baromi idegesítő, főleg, hogy én mindig felszedem, sőt, másokét is állandóan.


Képzeld el a te kis yorkid kakijába is belelehet lépni, aztán a cipő ugyanúgy szaros lesz, mintha egy német dogéba lépett volna az ember. Gusztustalan, undorító ez a viselkedés. És nem, nem mindenki szentéletű, de ez annyira ALAP, mint az, hogy a szemetet a kukába dobod, és nem a ház elé. Gondolj már bele, a yorkid legalább kétszer kakil egy nap. Ez havonta hatvan kis adag kula. Ha a szomszédod, meg az ő barátnője se szedi fel, az már 180 kis adag szar. NA EZÉRT SZAROS AZ UTCA. Te sem vagy különb, mint más, igenis tessék felszedni azt az átkozott szart. Főleg ha már olyan kicsi mint egy macskáé.


Jogos volt a csávó reakciója, mert te, és a többi "jaj hát az én kutyám szarja kivétel" embernél más nem hat. És annak örülj, hogy a csávó csak megfenyegetett, és nem mérget szórt el. Nálunk már halt meg ezért kutya, mert az idióta mérget szórt el az idióta "nem szedem fel a szart" gazdik miatt.

2018. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 angyalka96 válasza:
100%
Már ne is haragudj, de nem azt kéne csesztetni aki szól hanem magadba nézni, nem a semmiért szól. Másrészt pedig ha nem ilyen hangnemben szólt volna akkor is összeszeded?!
2018. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Be tudnátok linkelni a meleg hapsi kérdéseit? Mert már hallottam róla, de egy kérdését sem találom.
2021. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!