Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így kell viselkedni...

Tényleg így kell viselkedni egy kis botlás miatt a kutyusom kapcsán? (kutyakaki téma)

Figyelt kérdés

Szokásos délutáni sétánkon voltunk, szokás szerint a kutyus elvégezte a dolgát. Tudom, hogy kellene, de én nem szoktam a kakit felszedni, mert egy yorkiból amúgy sem jön több, mint egy macskából, meg eleve minden tele van cigicsikkel is, nem amiatt a kis kaki miatt lesz koszos az utca. Miután továbbmentem, hirtelen lefékezett mellettem egy terepjáró és egy zselézett hajú kis hülyegyerek ugrott ki belőle, és elkezdett pattogni, hogy azonnal szedjem fel, mert lefényképezett és hívja a közterület felügyelőket. Nagyon megijedtem, és mondtam, hogy nincs nálam zacskó, és gyorsan elindultam tovább, erre ő visszaült a kocsijába és jött utánam, majd kiszállít és a kezembe nyomott egy zacskót. Nagyon agresszívnak tűnt, addig nem ment tovább, amíg nem mentem vissza és nem szedtem fel, megjegyzem több kaki is volt ott a mienken kívül. Megijedtem, még most is remegek a félelemtől. Tudom, hogy fel kéne szedni, de ez szerintem még nem ok az ilyen viselkedésre. Annyira megrémültem, kár hogy nem írtam fel a rendszámát, biztosan feljelenteném.

17/L


2018. aug. 6. 20:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
97%
Igen én szenteletű vagyok és mindig felszedem a kutám után a kakát. Ugyanis nem akarok következő arra jártamkor belelépni és más kutya ürülékében sem óhajtok tapodni. Ha valakit látok,hogy otthagyja én is rá szoktam szólni meglehetősen eréjes stílusban ,hogy szedje fel. Elég szomorú,hogy ilyen igénytelenek emberek vannak,mint te is.
2018. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem a #16-os a 30/F meleg. :D"


Nem, 28/N hetero vagyok.

Szintén kutyatartó, aki utálja az ilyen nyafka kislányokat, mert ők is hozzájárulnak ahhoz, hogy a 30/F meleg ennyire utál minden kutyást.

Gyakran osztogatok zacskót azoknak, akik nem szedik a kutyájuk piszkát.

Én is finnyás vagyok, nem bírom a szagát, de mivel nem tudom megtanítani neki az angol wc használatát, kénytelen vagyok összeszedni.

2018. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%
Abszurd történet, nincsenek címkék, hosszú a kérdés, hosszú a leírás és nincs tagolva. Ki ismer magára a kamukérdést beküldők közül?
2018. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök kedves tőle, hogy szólt, mielőtt belefutsz valami közteresbe, és még zacskót is adott, ha már nálad nem volt. Követendő példa!
2018. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
85%

Tudod mi a baj ezzel a mentalitassal? A rengeteg kaki, ami felgyulemlik. Ha azt vesszuk, hogy atlagos kutya napi 2* vegui el a dolgat, az egy heten 14 kakit jelent, ha egy kornyeken legalabb 4-5 ilyen gazda van, mint Te, az ha mindig ugyanabba a parkba jarnak az 56-70 uj kutyakakit eredmenyez. Es ennek tudod mi lesz a vege? Hogy valaki nagyon megelegeli, elszor valahol valami merget, vagy szoget tesz a pariterbe, amit a Te kis yorkid szepen felzabal, de ugy, hogy eszre sem veszed, aztan meg majd huppogsz az orvosnal, mert megmergeztek a kutyuskadat es kulonben is, milyen ember az ilyen?! Artatlan kutyakat megmergezni!

Hat nagyjabol ezert szedd ossze a kakit a kutyad utan mindig.

2018. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
Azért megmutatnám hogy a kis kutyád kicsi kakija mekkora mennyiség lesz ha mondjuk ugyanarra a helyre tojná két héten keresztül minden nap akár többször. De ha olyan kicsi és nem számít miért nem a lakásba tojatod? Ha téged zavar, mást miért ne zavarna? Na ezt a mentalitást nem bírom elviselni.
2018. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

Én sem szedem mindig össze... erdőben, mezei út szélén, vagy ha bemegy a bozótba, ahová követni sem tudnám. Valamiért szeret elvonulni, nem az út közepére piszkít. Ilyenkor feleslegesnek érzem, a zacskóval csak pluszba szennyezném a környezetet. Ha tudom ilyen helyre viszem, de ha az utcán megyünk, vagy közterületen akkor muszáj felszedni. Már csak a vádló tekintetek miatt sem hagynám ott, és én se szeretnék belelépni.

Az ilyen hanyag emberek miatt bélyegzik meg a kutyásokat sajnos.

A srác lehet, hogy nem a legjobban járt el, de végül is igaza volt. Lehet, hogy már megjárta pár emberrel aki hasonlóképp otthagyta a kutyapiszkot, és rajtad vezette le.

2018. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a karma működik.

Én régen sosem szedtem össze a kutya után, ma pedig rendszeresen belelépek másokéba. Ez a büntetésem.

Persze azóta már jó útra tértem (már felszedem mindig), de a mai napig is gyakran bűnhődnöm a múltbéli "kis botlásaimért". :)

2018. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 bollocks ***** válasza:
100%
Ha 31F meleg barátunk ült volna az autóban, az első szóváltás után szétkente volna a hátadon a szart, és nem tudnám hibáztatni érte. Gondolom akkor nem vigasztalna, hogy kicsit szarik a kutyád.
2018. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Erősen reagálta le a srác, a stílussal nem értek egyet, de a városi kakifelszedésben igaza volt. De legalább adott zacskót. Velem volt már olyan, hogy kifogytam a zacsiból és persze pont akkor talált meg valaki igen agresszív stílusban. Na ő nem adott.

Ami zavar a témával kapcsolatban, hogy ha felszedem a kutyám után, vihetem hazáig, mert kuka csak kevés van a környékünkön (Bp. külső kerülete). Amikor jönnek az ebadóval, akkor valamiért ki szokták hagyni, hogy mire fordítanák. Ha erre menne a pénz, akár még támogatnám is :).

2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!