Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Bulldog vs Argentin Dog?

Amerikai Bulldog vs Argentin Dog?

Figyelt kérdés
Hobbi sport cėlra, tanulás, őrző-vėdő illetve családi kutyanak. Szerinted melyik lenne ideálisabb?
2018. aug. 8. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nulla információ alapján egyik sem.
2018. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 ėves tapasztalat van Staffokkal. Előtte kau voot. Staffal is suliba járunk. Ipo vizsgáztunk, túra stb. Ismerem mindkettő fajtát. Nem nulla a kutyás tapasztalat. Csupán ėrdekel azok vėlemėnye akiknek valamelyik fajta van ės hasonló cėlból. Nagyon tetszik mindkettő. Csupán gyakorlati tapasztalat nincs velük. A suliban se volt egyik sem.
2018. aug. 8. 18:18
 3/8 Yankovich Aletta ***** válasza:
90%

Szia! Nincs tapasztalatom egyik fajtával sem, viszont ha ajánlhatom csak tenyésztőtől vegyél!

Kutya suliba mindenféle képen vinném!

Argentin dog tenyésztő ismerősöm van, de ha megkérdezel pár tenyésztőt akik ezzel a 2 fajtával foglalkoznak, akkor biztos jobb választ tudnak adni!


Mind a kettő fajtáról láttam videót, hogy gyerekekkel játszanak, és gyerekekkel és más kutyákkal élnek!


De persze szerintem minden nevelés kérdése! Ha harcoltatásra tanítod a kutyád, akkor harci kutyád lesz, viszont ha normálisan neveled, tanítod, akkor a gyerekekkel is normális lesz!

2018. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Suliba mindenkėpp mennėnk, meg nyilt napos bemutatózni (öv, engedelmes) ahogy a staffal. Videokat sokat nėztem róluk, könyvet is olvastam. Kiállításon is összefutottam velük. Szemėlyes tapasztalat viszont egyikkel sincs. Mindenkėpp tenyėsztőtől lesz, olyan kenneleket keresek ahol munkára szelektálták nem show kutyának. Tudom vannak jobb fajták is arra öv re, bemutatózni, túrázni stb... A mali lenne a legjobb, de az nagyon nem tetszik. Szal azėrt a küllem sem utolsó szempont.
2018. aug. 8. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő fajta tökéletes lenne számodra.


Nekem az argentín dog jobban tetszik, imbozánzsabb megjelenésű. Viszont most hirtelen csak ambull tenyésztő jut eszembe a Turul bulls

2018. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét fajta szuper.

Szerintem keress fel mindkét fajtához egy-egy tenyésztőt és érdeklőd meg milyen az egyik és a másik fajta.Értelemszerűen ne emlitsd hogy két fajta között vacilálsz. Amelyik fajtát szimpatikusabbnak tartod jellemileg akkor azt válaszd.

Nekem személyszerint az amerikai bulldog nem tetszik. Az argentin dog impozánsabb.

2018. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő ellenne veled. Válasz azt, amelyik jobban tetszik.
2018. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egyformák, a bull picit tompább, feleslegbe nem megy, a dog temperamentumosabb, pörgősebb, mozgásigényesebb.


A dognak van munkavonala is, amit jobb kerülni, mert kőkemények és csak szakavatott kézbe való.

2018. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!