Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanithatom meg a...

Hogyan tanithatom meg a kutyámnak magasugrásra (wall climb)?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos amerikai staffordshire terrier kutyám és imád ugrálni, szeretnék vele ilyen versenyekre járni, valakinek van tippje hogyan tanithatom meg, mert csak akkor ugrál mászik ha valamit meglát esetleg játékkal ösztönözni? Egyébként ki jár ilyen fajta magasugrás versenyekre? Vagy egyébbb kutyás sportokra súlyhuzás stb. Ha valaki nem tudná mi ez akkor: [link] . Tudom a magasugrás az más de mind a 2-re szeretném még tanítani. ✌️

2018. aug. 13. 02:58
 1/5 A kérdező kommentje:
UI:tudom hogy még fiatal de majd egy éves korára szeretném ezt vele, bocsánat ezt nem írtam még oda, csak érdekel hogy milyen tanítási módszereket javasolnátok,meg hogy ti jártok valamilyen sportra ilyen típusú kutyákat:)
2018. aug. 13. 03:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess tapasztalt sportkutyásokkal, ők tudnak segíteni
2018. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerek olyan embereket akik ilyenek foglalkoznak sajnos:( azért raktam fel a kérdést.
2018. aug. 13. 12:27
 4/5 anonim válasza:
65%
Én nem értek hozzá de ha muszály lenne úgy kezdeném hogy valami kaját fellógatok neki hogy azt kapja el először.
2018. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi huzatunk, de csak hobbi szinten. Gumi abronccsal. Inkább csak izmosítjuk a gyereket :D
2018. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!