Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kövér a tacskó kutyám! Hogyan...

Kövér a tacskó kutyám! Hogyan tudnám elérni hogy foggyon?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el hogy foggyon? Nem szeretném futtatni, mert ahol tudnám ott beton van és nem akarom terhelni a lábát és az izuleteit. Mit csináljak, hogyan fogygatna le?

2018. aug. 13. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő étrenddel! Ami tartalmazza a napi energiaszuksegletet, ezen kívül mozgás, ami nem csak futás, de akár séta is lehet, hetente tarts koplalo napokat, ami azt jelenti hogy minden héten mondjuk szerdán nem adsz neki enni (nem, nem fog éhen halni). Víz mindig legyen előtte, nézz utanna hogy a te tacsidnak mennyi a napi energiaszukseglete, azt soha ne lepjetek túl, napi egyszer adj neki enni amennyi az adagja, vagy azt az egy napi adagot ketté szeded, és akkor 2x is eszik egy nap
2018. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is kövér volt, mondta az állatorvos, hogy ha így marad, nincs sok ideje hátra. Igaz nekünk német juhászkutyánk volt, úgy fogysztottuk le, hogy csökkentettük az adagját, és sokat játszottunk vele,sétáltattuk. Szerintem ha nem akarod terhelni az ízületit, és van rá lehetőség,és a kutyád szereti a vizet, vidd el ebben a hőségben valami tóba úszni.
2018. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentett zsírtartalmú tápra váltsatok (mondjuk ez: [link] )

Az úszás jó ötlet, nem terheli az ízületeit, de keményen megmozgatja. Emellett a mozgásnak nem feltétlen kell csak futásnak lennie. Sétáljatok sokat, de a távot fokozatosan növeljétek. Labdázzatok és, ha van lehetőséged vidd kutyák közé akikkel futkározhat és játszhat.


Plusz én adnák neki valami porcerősítőt is.

2018. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De rajta kívül még van 2 kutyánk, és ő irigy és eleszi előlük az ételt. Szülés után hízott meg így. Mostmár csak este kapnak enni. De amit kap azt is úgy félti hogy ha oda megyek akkor morog, pedig ezt nem szokta.
2018. aug. 13. 11:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Zárd külön amíg a többiek megeszik a sajátjukat.

És azért morog rád, mert alapvető nevelési problémák vannak nálatok. Ideje lenne megnevelni.


Azt meg nem is kommentálom, hogy szaporítottok. Felelőtlen!

2018. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szült??
2018. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Teljesen jól nevelt a kutya! És igen SZÜLT. És mi közötök hozzá? Semmi.

A kérdés az hogy hogyan lehet lefogyasztani.

És honnan tudod hogy szaporítok? Nem tudhatod hogy a kutyám fajtatiszta-e vagy nem.

2018. aug. 13. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Na vajon hogy fogyhatna le? :)


Mondjuk foglalkozni is kéne vele, sétáltatni, és játszani. :D

2018. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen nevelt kutya lenne, tabu lenne a gazdára morgás. Bele is nyúlkálhatnál a táljába mikor eszik és bármikor eltudnád venni előle anélkül, hogy morgással, Isten bocsá' netán harapással kommentálná.


Mellesleg törzskönyves kutyáról van szó? A kölykök kaptak törzskönyvet? Van kennelneved és ez regisztrált kennel? Ezen dolgok közül akárcsak egy is hiányzik, az már szaporítás.


És abból is látszik, hogy nem tenyésztő vagy, hogy nem értesz a kutyákhoz.

Egy tenyésztő tudná, hogy tartsa meg a kutyája a rendes kondit, ellenben veled.

Persze nincs azzal baj, ha az ember nem tud valamit és kérdez, tanul, de akkor ne add be magad olyannak (tenyésztő) ami nem vagy.


Komolyan azt hiszed, hogy olyan nehéz leszűrni valakiről, hogy tenyésztő vagy szaporító? De kis naív vagy ;) .

2018. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok tenyésztő. Egyszerű kutyatartó vagyok és segítséget kertem. De úgy látszik senki sem tudja hogyan lehet lefogyasztani egy kutyát(tisztelet a kivételnek). Ti biztosan mind tenyésztők vagytok, van kennel nevetek és fajtatiszta kutyáitok.

Én csak egy kérdést tettem fel, a szülés az mellékes volt. Semmi közötök hozzá.

2018. aug. 13. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!