Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csúszik szét a kutyám lába?

Miért csúszik szét a kutyám lába?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves skót juhászom és már most 2-3 alkalommal azt csinálta hogy állt és az első két lába szétcsúszott, összeesett és remegett de kb 2 másodperc múlva felkelt, meg feküdt és az orrát a földhöz szorította és a hátsó lábai remegtek ez már tovább tartott kb 10 másodpercig. Mire utal ez?

2018. aug. 14. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle betegség jele lehet.Ne itt kérdezd, hanem vidd el sürgősen jó állatorvosi rendelőbe!Ha lakóhelyeden nincs, akkor a legközelebbi nagyobb városba.

Ha halogatod, lehet a betegség visszafordíthatatlan lesz.

Meg amúgy is szenved a kutyád.

Majd írd meg, mit állapítottak meg.

2018. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"meg feküdt és az orrát a földhöz szorította"


Ilyet nálunk is szokott. Inkább erőből odanyomja a földhöz az orrát, minthogy más nyomkodja szét neki.

Van, hogy képes nekilátni felmosni a >szőnyeget< meg a padlót azzal a nagy központi geoid formájú orrával.

2018. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
2-es: Ez micsoda idióta válasz!
2018. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3-as:


Hát ha csakazért is nem akarod, akkor ne hidd. Hajtogasd csak, hogy milyen **idióta** válasz.

=(


Gondoltam értelemszerű, hogy nem úgy értettem a felmosást, ahogy én felmosóronggyal meg vizesvödörrel 20 liter vízzel felmosok 100 m^2-t. :/ Értelmezni kéne kontextusában a dolgokat.


Igen, szokott olyat, hogy elkezdi törölni az orrával a kőpadlót meg a szőnyeget, s egy relatíve nagy folt/tócsa marad utána. Főleg kő-/márványpadlón.

Meg hogy valami másnak nyomja oda olyan erőből az orrát, hogy elferdül a puha gombóc orra, fötör-fötör, aztán tiszta nedves/foltos lesz az, amibe belenyomta az orrát.


Vannak ilyen kutyák... tipikus mémkutyák. Nekem is - pontosabban öcsémé - ilyen van, csak én nem töltögetek fel róla YouTube-ra videókat, mint mások - mivel megfelelően jó kamerám sincs hozzá.

2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra utal, hogy valamilyen mozgásszervi problémája lehet, esetleg idegrendszeri. Ennek kivizsgálása és kezelése állatorvos feladata.
2018. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! A héten beszélek az orvosunkal!

#4 te eggyáltalán nem érted a kérdést..

2018. aug. 14. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező:


De, értettem én is a kérdést. Többek között ezt IS írtad:

(...) "meg feküdt és az orrát a földhöz szorította" (...)


Erre írtam én RÉSZválaszt, hogy az öcsém, meg sok mindenki más kutyája (pl. nagyobbik öcsém volt barátnőjének a kutyája) is csinál ehhez hasonlót.


......


És NE... NEEEE.... NE! próbáld meg leírni s kifejteni azt, ami következőre egyből eszedbe jut, mert akkor én elő fogom citálni a - szokásos - 'mizu az állatorvossal' kérdést!!

2018. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es, 4-es:Hát tényleg idióta válaszok.Nem is érted a problémát.Válaszaid másoknak is 0%hasznosak.Szétcsúszik a kutya lába, remeg, összeesett. Tudsz olvasni?
2018. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!